[Wrocław] 22 tys. zł zniżki – noworoczne postanowienia dewelopera

[Wrocław] 22 tys. zł zniżki – noworoczne postanowienia dewelopera

RED Real Estate Development
RED Real Estate Development
REKLAMA

Oryginalne mieszkania w klimacie loftów nie muszą mieć ani bardzo dużego metrażu, ani wygórowanej ceny. W czwartek 16 stycznia udowodni to Nowa Papiernia. Tego dnia każdy będzie mógł sprawdzić swoją zdolność kredytową i liczyć nawet na 22 tys. zł zniżki na mieszkanie.

Lofty to mieszkania w poprzemysłowych budynkach. Charakteryzują się wysokimi stropami, przestronnym wnętrzem, a także oryginalnym wykończeniem, np. w cegle lub betonie. Nowa Papiernia to firma, która realizuje lofty oraz inspirowane nimi mieszkania na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Powstają one w budynku dawnej papierni oraz w nowobudowanym obiekcie New Line tuż obok.

 

Odczarować lofty

W czwartek 16 stycznia Nowa Papiernia zaprasza mieszkańców do swojego biura przy ul. Kościuszki 116-118 na akcję „Postanowienie noworoczne”. Firma postanowiła, że tego dnia mieszkania New Line będą tańsze, a mieszkańców namawia do własnych postanowień – sprawdzenia, że warto urządzić się w oryginalnym miejscu i że jest to możliwe. W godzinach od 16.00 do 20.00 na mieszkańców będą czekali doradcy kredytowi z renomowanego biura Notus, którzy pomogą sprawdzić zdolność kredytową. Oczywiście będzie można też poznać ofertę Nowej Papierni.


– Mieszkańcy często kojarzą lofty jako drogie apartamenty o ogromnej powierzchni, a przy tym wygórowanej cenie. Nowa Papiernia chce odczarować ten mit –
mówi Ewa Piechota, marketing manager Nowej Papierni – Należy pamiętać, że lofty charakteryzują się przede wszystkim wysokością, ale nie muszą być ogromne. Jeśli ktoś chce kupić mniejszy, na przykład 30- czy 40-metrowy loft lub nowoczesne mieszkanie inspirowane loftami, to na pewno znajdziemy dla niego odpowiednią ofertę – mówi Ewa Piechota i podaje przykłady.


W ofercie duży wybór mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych w budynku New Line. Lokale są wysokie, posiadają duże okna i wyróżniają się łukowymi stropami, oryginalną XIX-wieczną cegłą oraz detalami architektonicznymi w częściach wspólnych. Ceny zaczynają się już od 290 tys. zł. Firma nieodpłatnie gwarantuje designerskie wykończenie według projektu przyszłego mieszkańca opracowanego fachowo wspólnie z architektem wnętrz.

 

Wszędzie blisko

Inne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m kw. to wydatek niecałych 389 tys. zł. Lokal charakteryzuje się dwustronnym układem pomieszczeń, ma dwa balkony, a jego wysokie okna wychodzą zarówno na południe, jak i na północ z widokiem na zielone patio przed budynkiem.


– To mieszkania oryginalne i sprawiające wrażenie niezwykle przestrzennych, zdecydowanie odróżniają się od dzisiejszych realizacji deweloperów. To unikaty, we Wrocławiu drugiej takiej propozycji nie znajdziemy
– mówi Ewa Piechota.


Budynek New Line powstaje obok zabytkowych budynków starej fabryki papieru i będzie z nimi połączony niezwykłym patiem z elementami małej architektury. Części wspólne zostaną wykończone z połączenia XIX-wiecznej cegły (odzyskanej podczas wyburzeń ścian wewnątrz zabytkowej fabryki papieru) z betonem i siatką architektoniczną. Budynek zlokalizowany jest w odległości 15 minut spacerem od Rynku i od Placu Grunwaldzkiego. Z dwóch ostatnich kondygnacji widać piękną panoramę miasta. Zakończenie prac planowane jest na grudzień 2014 roku.


Akcja „Postanowienie noworoczne” zaplanowana jest na czwartek 16 stycznia w godzinach 16-20 w biurze Nowej Papierni przy ul. Kościuszki 116-118. Tego dnia wiele mieszkań będzie dostępnych w preferencyjnej cenie – obniżki sięgną nawet 22 tys. zł. Firma planuje powtórzenie akcji 6 lutego.

 

Przykładowe projekty mieszkań oraz wizualizacje wykończenia wnętrz są dostępne na stronie nowapapiernia.pl.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...
Wella Company otwiera w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych
Już w listopadzie do łódzkiej Bramy Miasta wprowadzi się Wella Company, najszybciej rozwijający się...
Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...
Trwają prace na budowie kolejnego etapu Ocean Office Park w Krakowie [FILM]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...