Biurowiec na Babimojskiej lada moment będzie gotowy

Biurowiec na Babimojskiej lada moment będzie gotowy

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Nowy, siedmiopiętrowy budynek na ulicy Babimojskiej wkrótce powinien otrzymać pozwolenie na użytkowanie i będą mogli się tam wprowadzić najemcy powierzchni biurowej. Biurowiec stawia wrocławska firma telekomunikacyjna Ultranet, która przeniesie tam swoją siedzibę.

Na rogu ulicy Babimojskiej i Strzegomskiej powstaje 7-kondygnacyjny biurowiec o łącznej powierzchni 3200 mkw. Na każdym piętrze do dyspozycji jest około 430 mkw., a powierzchnia lokali waha się od 215 do 1290 mkw.

Budynek, który stawia spółka Ultranet jest już praktycznie gotowy.

- Biurowiec jest ukończony w 95 procentach. Na dniach powinien otrzymać pozwolenie na użytkowanie – wyjaśnia Dominik Łoś z Jot-Be Nieruchomości.

Pierwotnie budynek nosił nazwę taka samą, jak firma, która go stawia. Najprawdopodobniej oficjalnie zmieni się ona jednak na bardziej chwytliwe West Business Center.

Jak zapewnia deweloper, biurowiec został wyposażony w zaawansowane rozwiązania techniczne obniżające jego koszty eksploatacyjne i chroniące środowisko naturalne oraz podnoszące komfort jego użytkowania.

Czysz za metr kwadratowy wynajmu wynosi miesięcznie 12,5 euro. Do wynajęcia zostały już tylko dwa biura - jedno na czwartym piętrze o powierzchni 215 mkw., a drugie na piątym piętrzym mierzące 430 mkw.

Ultranet to firma, która świadczy usługi telekomunikacyjne na bazie własnej infrastruktury światłowodowej, usługi informatyczne oraz usługi budowlane. Jest także deweloperem. oferującym lokale mieszkalne i biurowe.

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA