DODAJ

Wrocław: Buforowa 89 – Vantage Development startuje z inwestycją na ponad 400 mieszkań [WIZUALZIACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Buforowa 89 –
Mariusz Bartodziej
2019-02-01 16:13:04
Wrocławski deweloper otrzymał w grudniu pozwolenie na budowę osiedla na granicy Wojszyc i Jagodna – swojego pierwszego w tej części miasta. Na początek zrealizuje dwa budynki z ponad setką lokali. Mają być gotowe w przyszłym roku.

Vantage Development S.A. rozpoczął budowę i sprzedaż inwestycji Buforowa 89. Zrealizuje w pierwszym etapie dwa pięciokondygnacyjne budynki. Znajdzie się w nich 121 mieszkań o metrażach od 30 do 84 mkw. Klienci mają do wyboru lokale z balkonami, tarasami albo z ogródkami wyłożonymi deską kompozytową. Ponadto będę mieć do dyspozycji komórki lokatorskie, rowerownie i plac zabaw, a także miejsca parkingowe: 104 w garażu podziemnym i 55 naziemnych (w tym dwa dla osób z niepełnosprawnościami. Odbiory mają nastąpić do września 2020 roku.

Kolejne terminy będziemy podawać sukcesywnie – informuje Katarzyna Szydłowska-Biskup, rzecznik Vantage Development.

W trzech etapach powstanie około 411 mieszkań. Za projekt odpowiada pracownia Majewski Architektura.

Materiały inwestora


Ponad 20 milionów za działki

Deweloper otrzymał 21 grudnia ubiegłego roku dwa pozwolenia na budowę budynków wielorodzinnych przy ul. Buforowej, o łącznej kubaturze 109,3 tys. metrów sześciennych. Powstaną na działkach nr 10/1 i 12/1. Jedną z nich, tę o powierzchni 7758 mkw., inwestor kupił 17 stycznia. Zapłacił 7,05 mln zł. Za drugą, o pow. 1,46 ha, zaoferował 14 mln zł. Przejął ją 11 października.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Kolejny deweloper przy Buforowej

Rejon ul. Buforowej jest i nadal będzie intensywnie zabudowywany. W styczniu informowaliśmy, że do grona budujących tam deweloperów dołączy Atal S.A. Na razie przygotowuje się do rozpoczęcia prac budowlanych.