Wrocław: Duco zainwestuje w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław: Duco zainwestuje w stolicy Dolnego Śląska

Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocław pozyskał kolejnego inwestora w branży nowych technologii. W stolicy Dolnego Śląska zainwestuje fintech z Londynu – firma Duco, która ulokuje tu swoją bazę operacji technicznych dla usług w chmurze.
We Wrocławiu ma się znaleźć dodatkowa lokalizacja dla wszystkich talentów inżynieryjnych, która ma być uzupełnieniem dla londyńskiej centrali Duco.
Otwarcie polskiego biura przewidziane jest na wrzesień 2018 roku. We wrocławskim biurze ma na początek zostać zatrudnionych kilkudziesięciu pracowników. 
O Duco
REKLAMA
Duco zapewnia samoobsługową inżynierię danych w chmurze. Umożliwia użytkownikom znormalizowanie, sprawdzanie poprawności i uzgadnianie wszelkiego rodzaju danych na żądanie. Fintech jest wspierany przez Insight Venture Partners, NEX Group i Eight Roads Ventures. Klientami Duco są międzynarodowe banki, brokerzy, giełdy, zarządzający aktywami, fundusze hedgingowe, administratorzy, dostawcy usług i firmy. Duco ma siedzibę w Londynie, a biura w Nowym Jorku, Singapurze i Luksemburgu. Obsługuje klientów w całej Europie, Ameryce Północnej, Afryce, Azji i Australii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA