I2 Development wybuduje kolejne mieszkania na Krzykach?fot. Orzech

I2 Development wybuduje kolejne mieszkania na Krzykach?

Wrocław
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Jeden z wiodących wrocławskich deweloperów – i2 Development – ma przedwstępną umowę zakupu działki na Krzykach. Jej koszt to blisko 20 mln zł.
Wratislavia Project Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, spółka zależna bezpośrednio od i2 Development, zawarła 31 lipca przedwstępną umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego oraz prawa własności nieruchomości w dzielnicy Krzyki. Cena działki wynosi 19,74 mln zł.
– Strony postanowiły, że umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości zostanie zawarta po przeprowadzeniu przez nabywcę szczegółowego due diligence dotyczącego nieruchomości oraz po przekazaniu przez sprzedającego kompletnej dokumentacji budowlanej, w tym ostatecznego pozwolenia na budowę, nie później jednak niż 31.03.2018 roku – informuje firma w raporcie.
Deweloper planuje budowę budynku mieszkalno-usługowego, w którym przeznaczy do sprzedaży 500 jednostek. Jego powierzchnia użytkowa ma wynieść ponad 20 tys. mkw. Prace mają ruszyć w I/II kwartale 2018 roku. Wtedy też rozpocznie się sprzedaż lokali.

Działalność na Krzykach

REKLAMA
I2 Development prowadzi już jedną inwestycję mieszkaniową na Krzykach. To Piękna 58, kompleks trzech budynków, w którym docelowo znajdzie się 111 lokali. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2018 roku.
Materiały inwestora
W tej dzielnicy deweloper zbuduje też 14-piętrowy biurowiec Wielka 27. Jego łączna powierzchnia biurowa będzie wynosić blisko 9 tys. mkw. Planowana jest również część handlowa. Budynek ma być gotowy w I kwartale 2019 roku.
mat. inwestora/i2 Development

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA