Jest pierwszy najemca biur we Wroclavii. To wrocławska firma ITźródło: mat. inwestora

Jest pierwszy najemca biur we Wroclavii. To wrocławska firma IT

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Właściciel Wroclavii, firma Unibail-Rodamco podpisała umowę najmu na niemal 3 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej. W budynku znajdzie się główna siedziba firmy PGS Software. 
PGS Software to jeden z największych w Polsce dostawców rozwiązań technologicznych dla biznesu, obecny na rynku od 12 lat. Firma ma biura we Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie oraz Londynie i zatrudnia ponad 500 specjalistów. Dzięki nowym stanowiskom pracy, które powstaną we Wroclavii, spółka będzie mogła zatrudnić kolejnych 100 osób.
– Podczas wyboru nowej siedziby kluczowa była dla nas lokalizacja. Usytuowana w samym centrum miasta Wroclavia jest idealna pod tym względem. Jej plusem jest także dostęp do miejsc parkingowych oraz bliskość centrum handlowego, z jego sklepami i gastronomią – mówi Paweł Gurgul, Managing Director PGS Software.

We Wroclavii będzie pracować około 300 spośród wszystkich zatrudnionych w PGS Software pracowników. Najemca wprowadzi się do budynku w październiku 2017 roku. Biura obok sklepów i ogrodów
Biura Wroclavii zajmują łączną powierzchnię 7,5 tys. metrów kwadratowych  i mieszczą się w reprezentacyjnej części budynku, od strony ul. Suchej. Ich charakterystyczną cechą jest w pełni przeszklona elewacja (okna na całej wysokości pomieszczeń).
REKLAMA
Część biurowa Wroclavii będzie posiadała bezpośrednie przejście do strefy relaksu, czyli zielonych ogrodów o powierzchni ok. 4,3 tys. metrów kwadratowych.

Ponadto pracownicy zlokalizowanych we Wroclavii biur będą mogli korzystać ze strefy Dining Plaza z 20 restauracjami i kawiarniami reprezentującymi zarówno wrocławskie, jak i sieciowe koncepty gastronomiczne (m.in. Pasibus, La Paryżanka, Etno Cafe, Polish Lody, jedyne w mieście Vapiano, Izumi Sushi, Salad Story, North Fish, Pizza Hut Express, KFC, Costa, Starbucks, So Coffee), a także z centrum handlowego (oferta 200 sklepów). 
Jak zapowiada inwestor, aranżacja przestrzeni biurowej planowana będzie w uzgodnieniu z poszczególnymi najemcami, z naciskiem na charakterystyczne dla całego budynku nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość materiałów.  
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA