DODAJ

Kameralna Klecina – Vantage Development rusza ze sprzedażą mieszkań na południu Wrocławia [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Kameralna Klecina – Vantage
Vantage Development S.A.
2018-09-17 14:13:57
Wrocławski deweloper wybuduje w przyszłym roku niespełna 80 mieszkań w pięciu budynkach przy ulicy Kobierzyckiej. Poleca tę inwestycję szczególnie rodzinom z dziećmi, w związku z kameralną atmosferą na jej terenie i bliskością zieleni oraz placówek edukacyjnych.

Vantage Development w ramach projektu planuje zbudować 5 budynków, z czego 4 o charakterze willowym. Przeszklone balkony, jasna elewacja w beżowo – złotej kolorystyce oraz skośne dachy nadadzą budynkom wyrafinowanego charakteru. Na uwagę zasługuje również wewnętrzny, otwarty dziedziniec z placem zabaw otoczony zielenią, który sprzyjać będzie spotkaniom w sąsiedzkim gronie. 

Materiały inwestora


Domowy komfort

Metraże lokali oscylują w granicach od 32 do 99 mkw., a w szerokiej ofercie inwestycji znajdą się również mieszkania na poddaszu oraz z antresolami. Mieszkańcy będą mogli wypoczywać na balkonach, przestronnych tarasach do 40 mkw. lub w prywatnych ogródkach o powierzchni do nawet 113 mkw. Do ich dyspozycji będą również pomieszczenia na jednoślady oraz komórki lokatorskie, przydatne szczególnie w sezonowym przechowywaniu. Przyszli właściciele bez obaw pozostawią samochody na parkingu podziemnym z 79 miejscami postojowymi.

Materiały inwestora


Żyj lokalnie

Wokół projektu Vantage Development nie brakuje terenów rekreacyjnych. Klimatyczny Park Kleciński z charakterystycznym placem zabaw czy malownicza trasa spacerowa wzdłuż rzeki Ślęzy, znajdują się blisko Kameralnej Kleciny i z pewnością będą często odwiedzane przez przyszłych mieszkańców. W weekend będą mogli również wybrać się do pobliskiego Parku Południowego, który szczególnie latem tętni życiem.

Materiały inwestora


Zależało nam, aby stworzyć projekt przytulnej inwestycji, która będzie w sobie łączyć willowy charakter z rodzinną atmosferą. Klecina była dla nas oczywistym wyborem. Liczne punkty usługowe, przedszkola, szybki dojazd do centrum miasta to wszystko sprawia, że można tu bardzo wygodnie żyć – mówi Joanna Kubiak, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Vantage Development.

Przyszła inwestycja jest znakomicie skomunikowana z centrum Wrocławia. Mieszkańcy będą mogli korzystać z 3 linii autobusowych oraz 2 połączeń tramwajowych (nr 7 i 17), których pętla znajduje się blisko Kameralnej Kleciny. Do Alei Bielany – największego centrum handlowego w Polsce – można dojechać samochodem w zaledwie 10 minut. 

Materiały inwestora


Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2019 roku. Sprzedaż mieszkań już wystartowała!