Wrocław: Lokum Deweloper rozbuduje się na Tarnogaju. Szykuje wyburzeniafot. investphoto.pl

Wrocław: Lokum Deweloper rozbuduje się na Tarnogaju. Szykuje wyburzenia

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper po raz drugi inwestuje w tej części miasta. Zajmie ponadhektarowy teren naprzeciwko swojego osiedla Lokum di Trevi. Na razie znajduje się tam warsztat samochodowy.
Spółka zależna od Lokum Deweloper S.A. złożyła 6 marca wniosek o pozwolenie na rozbiórkę hali produkcyjnej przy ulicy Klimasa 42-46, gdzie mieści się mechanik samochodowy. Prace obejmą działki nr 10/15 i 10/21. Ich łączna powierzchnia wynosi 1,39 ha. Są oddzielone od siebie częściowo parcelą nr 10/14. Inwestor dopiero przygotowuje się do tego przedsięwzięcia i nie może zdradzić żadnych szczegółów.
UM Wrocławia
UM Wrocławia
Niedaleko znajduje się park Tarnogajski, za to po drugiej stronie ulicy rozciąga się wieloetapowe osiedle Lokum di Trevi. W tym roku zakończą się prace nad IX i X fazą inwestycji.
fot. investphoto.pl
REKLAMA

Nowie mieszkania na Tarnogaju

Mieszkańcy mogą spodziewać się budowy osiedla przy ulicy Gazowej. W czerwcu ubiegłego roku donosiliśmy, że PB Elin Sp. z o.o. wylicytowało miejską nieruchomość za niemal 2,7 mln zł.
Za to przy ul. Pięknej, w miejsce salonu samochodowego, buduje Dom Development S.A. Piękna 21 obejmie ponad 100 lokali. Mieszkańcy wprowadzą się w przyszłym roku. O szczegółach pisaliśmy w sierpniu.
fot. Jakub Zazula
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA