Partynicka 18 – komfort w standardzie

Partynicka 18 – komfort w standardzie

Wrocław
REKLAMA
Partynicka 18 to kolejna inwestycja wrocławskiej marki deweloperskiej – Toscom Development. Zlokalizowana na Krzykachpopularnej i lubianej dzielnicy Wrocławia – zapewni mieszkańcom komfort codziennego życia. Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2016 roku.

Lokalizacja

Położona w zielonej części Krzyków inwestycja z pewnością przyciągnie osoby, które szukają spokojnego miejsca w obrębie miasta. Inwestycja łączy w sobie wyjątkową lokalizację, niezbędną dla przyszłych mieszkańców infrastrukturę oraz prostą i elegancką architekturę.
Partynicka 18 jest położona w otoczeniu parku Klecińskiego oraz Południowego. Niedaleko znajduje się również pętla tramwajowa, a ulicą Krzycką kursuje aż 5 linii autobusowych. Dzięki temu łatwo można dostać się do różnych zakątków miasta oraz korzystać z jego bogatej oferty rekreacyjno-kulturowej. W pobliżu usytuowane są również sklepy, przychodnie oraz szkoły.

Budynek

Partynicka 18 to zespół czterech budynków o nowoczesnej architekturze oraz stonowanej kolorystyce. W trzech z nich znajduje się zaledwie 9 mieszkań – to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią przestrzeń i spokój.
REKLAMA
Przewaga jasnej kolorystyki z domieszką stonowanej szarości nada inwestycji ponadczasowy charakter. Z kolei przeszklone balkony sprawią, że budynek będzie wyglądać lekko i nowocześnie.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma budowlana Magropol, która dzięki wiedzy oraz międzynarodowemu doświadczeniu kadry inżynieryjno-technicznej jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Oferta

W ofercie znajdują się mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 42 do 67 m2, a także 61 miejsc postojowych i komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania mają balkony lub tarasy, a wyodrębnione przy niektórych mieszkaniach ogródki przydomowe tworzą atmosferę charakterystyczną dla zabudowy jednorodzinnej.
Największym atutem Partynickiej 18 będzie kameralność. Niewielkie budynki z małą ilością mieszkań docenią osoby, które poszukują spokoju w obrębie dynamicznego miasta. Kolorystyka części wspólnych będzie nawiązywać do elewacji budynku, a drewniane akcenty i delikatna roślinność nadadzą wnętrzu przytulności.
Ceny mieszkań zaczynają się od 5500 zł/m2. Więcej szczegółów na temat aktualnej oferty można uzyskać w biurze sprzedaży mieszkań zlokalizowanym przy ul. Nyskiej 83-85 bądź na stronie internetowej dewelopera – www.toscom.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA