Przejazd kolejowy idzie do remontu - będą objazdy komunikacji miejskiej

Przejazd kolejowy idzie do remontu - będą objazdy komunikacji miejskiej

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

W środę i czwartek dwie linie autobusowe na północy miasta zmienią swoje trasy. Objazd związany jest z remontem przejazdu kolejowego na ul. Starodębowej.
 

W związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Starodębowej, w dniu 30 listopada 2011 roku od godziny 4 do 18 zostanie wprowadzona zmiana tras linii autobusowych 130 i 936.

REKLAMA

Pojazdy kursujące w kierunku ulicy Widawskiej, Pasikurowic, Siedlca i Godzieszowej, od ulicy Starodębowej będą kursowały objazdem przez ulicę Malwową i Pawłowicką.
Dzień później z powodu remontu od godziny 4 do 18 zostanie wprowadzona zmiana trasy tych samych linii, ale kursujących w kierunku Psiego Pola. Od ulicy Pawłowickiej będą jechać objazdem przez ulicę Starodębową i Malwową omijając przystanek "Pawłowice" zlokalizowany na ulicy Przedwiośnie przy skrzyżowaniu z ulicą Szarotkową.

Dodatkowo zostaną uruchomione tymczasowe przystanki zlokalizowane na ulicy Pawłowickiej przed skrzyżowaniem z ulicą Starodębową oraz na ulicy Starodębowej przed skrzyżowaniem z ulicą Malwową (na wysokości kościoła).

Autor: jg

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA