Studencka strefa relaksu na Politechnice Wrocławskiej

Studencka strefa relaksu na Politechnice Wrocławskiej

Wrocław
REKLAMA
Można już korzystać ze Strefy Chillout w Politechnice Wrocławskiej. Na szukających relaksu od zajęć studentów czekają tam leżaki, pufy i hamaki.
Studenci Politechniki Wrocławskiej od dwóch lat mogą korzystać ze Strefy Kultury Studenckiej, w której znajduje się stołówka (zamieniana również w salę wielofunkcyjną wraz ze sceną), kawiarnia, parking oraz salki klubowe i konferencyjne. Teraz oprócz miejsc do pracy i nauki na tarasie budynku pojawiła się także strefa relaksu. Na studentów
czekają hamaki, wygodne leżaki i pufy. Nie brakuje oczywiście stolików oraz parasoli ogrodowych.

Strefa relaksu cały rok akademicki

REKLAMA
Ze sprzętu będzie można korzystać przez cały rok, gdyż w okresie zimowym zostanie on przeniesiony do pomieszczeń klubowych SKS. – Dodatkowo w jednej z sal planujemy stworzyć taką ministrefę, gdzie będzie można się zrelaksować, np. grając na Play Station – mówi Dariusz Piasecki, dyrektor Biura Karier Pwr.

Nokia dla studentów

Strefa Chilloutu powstała dzięki współpracy Biura Karier Politechniki Wrocławskiej z firmą Nokia, która zadbała o odpowiednie wyposażenie. – Wiele firm, w tym właśnie Nokia, tworzy u siebie podobne miejsca wypoczynku i widzi potem wymierne efekty w pracy osób, które z nich korzystają – tłumaczy Dariusz Piasecki. W oficjalnym otwarciu strefy, które się odbyło 14 października, wzięli udział Bartosz Ciepluch, dyrektor Wrocławskiego Centrum Nokii, oraz dr inż. Jacek Lamperski, prorektor ds. studenckich PWr.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA