Uwaga - od soboty zmiany na remontowanym Podwalu. Krupnicza jednokierunkowa

Uwaga - od soboty zmiany na remontowanym Podwalu. Krupnicza jednokierunkowa

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Kolejne zmiany czekają na kierowców poruszających się w rejonie Podwala. Zmiany w ruchu dotyczą remontowanego odcinka między ulicą Świdnicką a placem Orląt Lwowskich.

Urzędnicy nadzorujący remont informują o przełożenie ruchu na Podwalu między Świdnicką a pl. Orląt Lwowskich. Uwaga ważna zmiana dla kierowców - ulica Krupnicza stanie się jednokierunkowa i będzie można nią przejechać tylko w kierunku Sądowej.

W związku z rozpoczęciem następnego etapu robót od soboty 3 listopada nastąpi przełożenie ruchu na Podwalu - będzie można jeździć po wyremontowanej południowej stronie ulicy, natomiast zamknięta zostanie północna połowa jezdni (od strony fosy miejskiej). Bez zmian pozostaje dotychczasowa organizacja ruchu na Podwalu - droga jednokierunkowa do pl. Orląt Lwowskich.

- Zwracamy uwagę na zakaz skrętu w prawo w Krupniczą - dodaje Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje.


To jednak nie koniec uciążliwości dla zmotoryzowanych w tym rejonie. W weekend ruszają prace na pl. Orląt Lwowskich. Jak informują urzędnicy, w związku z realizacją rozbudowa odcinka jezdni placu Orląt Lwowskich od ul. Nabycińskiej do ul. Podwale we Wrocławiu na wspomnianym odcinku drogi od 3 listopada (sobota) zaczną obowiązywać miejscowe zwężenia jezdni.

Poza tym organizacja ruchu nie ulega na razie innym zmianom. Przypomnijmy, że remont Podwala potrwa do końca tego roku. A rozbudowa placu Orląt Lwowskich ma się zakończyć w maju przyszłego roku.

REKLAMA
Autor: jg

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA