DODAJ

Wrocław: Wuwart – PCG stawia na inwestycję premium na Nowych Żernikach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Wuwart – PCG
Mariusz Bartodziej
2018-12-07 08:06:06
Wrocławski deweloper zrealizuje przy ulicy Białodrzewnej blisko 20 apartamentów w trzech budynkach z tarasami na dachach. To jego pierwsza inwestycja na modelowym osiedlu WuWa 2. Budowa ma ruszyć wiosną przyszłego roku. Do tego czasu nabywcy mogą ingerować w rozkład przyszłych lokali.

PCG Sp. z o.o. kupił miejską działkę przy ul. Białodrzewnej w maju za 1 mln 450 tys. zł netto. Zrealizuje na niej inwestycję Wuwart Apartments, którą wprowadza do przedsprzedaży. Ceny w podwyższonym standardzie rozpoczynają się od 649 tys. zł.

Materiały inwestora


Materiały inwestora

Rozkład apartamentów do ustalenia

Na osiedle złożą się trzy dwupiętrowe budynki. Powstanie w nich 18 apartamentów o powierzchni od 70,92 do 93,95 mkw. Plan przewiduje wydzielenie w nich trzech lub czterech pokoi, z podziałem na strefy dzienne i sypialne. Zainteresowani mogą jednak do wiosny, gdy zakończy się przedsprzedaż i ruszy budowa, ingerować w rozkład mieszkań.

Przygotowaliśmy projekt, który na samym osiedlu będzie się zdecydowanie wyróżniał, choć tak jak cała dzielnica Nowe Żerniki ma być dopasowany pod preferencje mieszkańców. Dajemy zatem nowoczesną bryłę, ale to przyszli mieszkańcy zadecydują jak będzie mieszkało im się najlepiej – tłumaczy Piotr Baran, prezes PCG.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Nowoczesne rozwiązania, duże tarasy i własna siłownia

Deweloper zastosował w monitorowanej inwestycji rozwiązania systemu inteligentnych domów, m.in. zdalne zarządzanie klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym oraz sterowanie oświetleniem i roletami zewnętrznymi w apartamentach. Mieszkańcy będą mogli korzystać także z wideodomofonów, podziemnej hali garażowej z 32 miejscami oraz z ogólnodostępnych miejsc zewnętrznych, balkonów, tarasów o powierzchni minimum 16 mkw. w każdym mieszkaniu, a nawet z tarasów o pow. do 40 mkw. na dachach. PCG przygotowało dla najemców także rowerownię oraz siłownię wyposażoną w sprzęt cardio i wolne ciężary.

Wuwart jest zdecydowanie inwestycją premium i może być ciekawą alternatywą dla osób szukających penthouse’u z dużym tarasem lub domu jednorodzinnego – stwierdza Bartłomiej Mandryga, koordynator działu sprzedaży i marketingu w PCG. – Dodatkową wartością jest położenie na modelowym osiedlu. Całość dopełni duży pakiet udogodnień,wyróżniająca się architektura oraz wysoki standard.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Indywidualne wykończenie pod klucz

Inwestor zastosował w apartamentach duże przeszklenia, a w budynkach zastosował energooszczędne rozwiązania. Gdy przygotowywał osiedle premium, przyświecała mu myśl "zróżnicowania zabudowy dzielnicy i stworzenia kompletnie nowej tkanki miejskiej". Dla wygody klientów zapewnia opcję wykończenia pod klucz w opcji Individual.

Będzie realizowane według indywidualnego projektu ustalonego z każdym klientem w naszej partnerskiej pracowni projektowej Partner Design – wyjaśnia Bartłomiej Mandryga.

Za projekt inwestycji odpowiada Q2Studio Autorska Pracownia Projektowa.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Archicom też buduje na WuWie

W tym tygodniu przedstawialiśmy jeszcze jedną nową inwestycję na Nowych Żernikach. Archicom S.A. wprowadził do sprzedaży Czwarty Wymiar. W trzech pięciopiętrowych budynkach powstanie blisko 100 mieszkań.

Materiały inwestora