Wystartowała budowa Dyrekcyjna 33 Apartamenty

Wystartowała budowa Dyrekcyjna 33 Apartamenty

Wrocław
REKLAMA

Na przełomie stycznia i lutego ruszyły prace budowlane na działce między ulicą Dyrekcyjną a Dawida we Wrocławiu, gdzie docelowo ma powstać prestiżowa inwestycja Dyrekcyjna 33 Apartamenty. Nowoczesny obiekt z 222 mieszkaniami i 9 lokalami użytkowymi ma być gotowy w III kwartale 2014 roku.


Projekt apartamentowca, tworzonego przez firmę deweloperską Atal, zakłada powstanie w pobliżu dworców PKP i PKS, siedmiokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z podziemnym garażem oferującym 175 miejsc postojowych.

 

Na parterze inwestycji będzie mieścić się 9 lokali usługowych o powierzchni 14-122 m kw. oraz mieszkania, z których część będzie wyposażona w balkon, a część w ogrody z opcją zagospodarowania na potrzeby własne terenu od 11 do nawet 43 m kw. powierzchni.

 

REKLAMA

Na pozostałych sześciu piętrach powstaną lokale mieszkalne, od 26-metrowych kawalerek po apartamenty mające niecałe 130 m kw. powierzchni. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru maksymalnie czteropokojowe mieszkania, każde z balkonem, który na poziomie poddasza zastąpi taras.


Wokół obiektu, w pełni przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych, zostaną zaaranżowane tereny rekreacyjne z placem zabaw oraz elementami małej architektury.

 

Zgodnie z koncepcją architektoniczną pracowni AP Szczepaniak, Dyrekcyjna 33 Apartamenty będzie posiadać mansardowy, dwuspadowy dach, który jest charakterystycznym elementem zabudowy we Wrocławiu.

 

Sprzedaż mieszkań oraz lokali usługowych ruszyła na początku lutego. Dotąd sprzedano jeden lokal, a jeden jest objęty rezerwacją. Deweloper proponuje kilka wersji płatności i od nich uzależnia cenę za m kw. Przykładowo kupując mieszkanie w wersji płatności 90/10 metr kwadratowy kosztuje 6,5 tys. zł brutto, a przy opcji 25/75 – 6,9 tys. zł brutto. Przyszli mieszkańcy mogą skomponować wnętrza według własnego uznania, korzystając z programu wykończeń firmy Atal – standard lub VIP. Cena miejsca postojowego w podziemnym garażu to 28 tys. zł brutto, a lokale usługowe oferowane są w cenie 6 tys. zł/ m kw. netto.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA