Znana niemiecka sieć sklepów została kolejnym nowym najemcą Galerii Bawełnianka w BełchatowieMateriały prasowe

Znana niemiecka sieć sklepów została kolejnym nowym najemcą Galerii Bawełnianka w Bełchatowie

REKLAMA

Galeria Bawełnianka – najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie pozyskało niemiecką sieć sklepów TEDi. Na pow. 860 mkw. dostępna będzie w atrakcyjnych dyskontowych cenach szeroka oferta produktów w tym, m.in. artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, drobna elektronika, narzędzia do majsterkowania, a także zabawki czy produkty dla zwierząt.

TEDi posiada aktualnie już ponad 2750 sklepów w całej Europie, zatrudniając około 26 000 pracowników w 11 krajach. Firma została założona w 2004 roku w Dortmundzie. Należy do wiodących firm w branży oferującej klientom artykuły pierwszej potrzeby w każdym gospodarstwie domowym.

Galeria Handlowa Bawełnianka mieści się w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Głównymi najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, Carry, Pizza Hut czy eobuwie. Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance Biedronka. Wraz z sąsiednim marketem Lidl – oddalonym o 100 metrów od galerii – zapewnią najszerszą ofertę spożywczą w regionie.

REKLAMA

Do dyspozycji klientów będzie również największa w mieście strefa gastronomiczna w unikalnym – industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc.

Materiały prasowe

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjnej. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield.

Za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Otwarcie obiektu planowane jest wiosną 2023 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA