Niemiecka sieć sklepów ALDI debiutuje w kolejnym nowym mieście w Polsce. W środę 9 listopada o godzinie 6:00 otwarty zostanie pierwszy sklep ALDI w Kołobrzegu, w województwie zachodniopomorskim. Nowy obiekt handlowy znajduje się przy ul. Grzybowskiej 2.
Sklep w Kołobrzegu przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Pracę w nowym obiekcie handlowym znajdzie kilkanaście osób.
Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.
– Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.
Sklep ALDI w Kołobrzegu przy ul. Grzybowskiej 2 czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.






![Nowy rozdział w historii Przedmieścia Oławskiego. Dawne zabudowania przy ul. Traugutta odzyskują blask i zamienią się w tętniącą życiem przestrzeń [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/115/115/81267_100x70.jpg)
![W Zabrzu powstaje II etap wielkiego, nowoczesnego kompleksu usługowo-logistycznego [FILM+WIZAULIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/138/10/648842_100x70.jpg)


![Budowa drogi ekspresowej Via Carpatia S19 Lublin-Lubartów jest już na półmetku [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/105/105/81257_100x70.jpg)


![Wrocław: Aldi otworzy się wkrótce w sąsiedztwie dawnej Fadromy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/220/92/49884_100x70.jpeg)








