Amerykański koncern technologiczny Cisco zwiększy zatrudnienie w KrakowieMateriały prasowe

Amerykański koncern technologiczny Cisco zwiększy zatrudnienie w Krakowie

Kolejny światowy gigant mocno stawia na stolicę Małopolski. Tym razem jest to amerykańska firma technologiczna Cisco, jedna z największych światowych firm działających w branży.

Globalne centrum usług amerykańskiej firmy technologicznej Cisco w Krakowie, które obchodzi 10-lecie działalności, zapowiedziało, że chce umocnić swoją pozycję jako strategicznego oddziału firmy i planuje dalszy rozwój w Krakowie polegający na zwiększaniu zatrudnienia. W najbliższych miesiącach planuje rekrutację 200-300 nowych specjalistów.

Krakowski zespół Cisco urósł w ciągu 10 lat z 80 osób do ponad 2,4 tys. pracowników.

REKLAMA