DODAJ

Aleja Lawendowa, czyli nowa inwestycja w Kiełczowie [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kiełczów k/Wrocławia
Aleja Lawendowa, czyli nowa
Tomasz Matejuk
2017-02-03 13:48:58
Osiedle Aleja Lawendowa to nowa, dwuetapowa inwestycja w podwrocławskim Kiełczowie. W dwóch domach wielorodzinnych powstaną łącznie 44 mieszkania.

Na każdy z budynków przy ulicy Lawendowej będą składać się 22 mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 28 do 72 metrów kwadratowych. Niektóre z nich zostaną wyposażone w antresole, balkony lub tarasy, a do każdego mieszkania przynależeć będzie jedno miejsce parkingowe. Na osiedlu powstanie także plac zabaw dla najmłodszych.

mat. inwestora


Aleja Lawendowa to nowy projekt realizowany przez Opty-Dom Development – istniejącego od 2007 roku dewelopera, który w swoim portfolio ma m.in. 24 apartamenty willowe oraz 26 mieszkań również w Kiełczowie (Agrestowa Osada). 

– Opracowana przez nas koncepcja architektoniczna zakładała realizację kameralnej inwestycji, której mieszkańcy będą mogli przede wszystkim odpocząć i do której każdego dnia będą chcieli wracać – mówi Sławomir Pałac, prezes zarządu spółki. 

mat. inwestora


Realizacja inwestycji rozpoczęła się latem zeszłego roku, a oddanie jej do użytku planowane jest na I kwartał 2018 roku. 

>Zobacz więcej wizualizacji Alei Lawendowej