DODAJ

Amazon zatrudni 8 tysięcy pracowników sezonowych

Bielany Wrocławskie
Amazon zatrudni 8 tysięcy
Orzech
2016-09-06 18:15:16
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, Amazon rozpoczął rekrutację pracowników sezonowych. 

Firma stworzy w sumie 12 tysięcy miejsc pracy w swoich trzech centrach logistyki, z których dwa znajdują się w Bielanach Wrocławskich k. Wrocławia, a trzecie w Sadach k. Poznania. Łącznie pracę w obu podwrocławskich centrach znajdzie 8 tysięcy osób.

Rekrutacja odbywa się na stronie internetowej: www.pracujwamazon.pl lub tzw. infokioski Amazon zlokalizowane w Poznaniu, Wrocławiu oraz pobliskich miejscowościach.

W ubiegłym roku ponad 2100 pracowników sezonowych, zatrudnianych na okres świąteczny, dostało od Amazona propozycję stałego zatrudnienia w centrach logistyki e-commerce. 

Aktualnie w całej Polsce Amazon zatrudnia na stałych etatach ponad 5,5 tysiąca osób.

Jak dużo będzie można zarobić pracując w okresie świat dla Amazona? Pracownicy sezonowi otrzymują stawkę godzinową w wysokości 15 zł i maksymalnie do 15 proc. premii za frekwencję i wyniki danego centrum. Mogą też korzystać z pakietu świadczeń dodatkowych, takich jak transport z wielu okolicznych miejscowości w regionie Poznania i Wrocławia oraz gorące posiłki w firmowej stołówce za złotówkę.Żrodło: Materiały prasowe Amazon.com