DODAJ

Mirbud zrealizuje I etap centrum magazynowo-dystrybucyjnego MLP Wrocław Wschód w Mirkowie [WIZUALIZACJE]

Logistyka / Mirków
Wizualizacja MLP Wrocław Wschód (źródło: materiały inwestora)
Orzech
2017-02-15 19:01:47
Firma budowlana Mirbud S.A.ze Skierniewic podpisała umowę na budowę centrum logistyczno-magazynowego MLP Wrocław Wschód w Mirkowie pod Wrocławiem. 

Inwestorem jest spółka MLP Wrocław. W ramach inwestycji powstanie centrum logistyczno-magazynowe składające się z obiektów produkcyjnych, magazynowych i biurowych przeznaczonych na wynajem wraz z wewnętrznym układem komunikacyjnym, częściami wspólnymi i wspólną infrastrukturą techniczną. 

Wartość podpisanej umowy to 27.991.307,93 zł (6.391.877,04 euro) brutto. Termin zakończenia wszystkich prac i zgłoszenie przez Generalnego Wykonawcę gotowości do odbioru końcowego wyznaczono na 30 września 2017 r.

MLP Wrocław Wschód to nowy kompleks logistyczno-magazynowy, który ma powstać na działce o łącznej powierzchni 13 ha. Docelowo ma składać się z pięciu hal magazynowych o powierzchni 66 tys. mkw.na wynajem.

Specyfikacja techniczna:
- Budynki klasy A
- Siatka słupów: 12 m x 22,5 m
- Nośność posadzki – 6 T/mkw.
- 10 m wysokości netto
- Świetliki i klapy dymowe
- System tryskaczy typu ESFR
- Ogrzewanie gazowe
- Oświetlenie zgodne z polskimi normami
- Powierzchnia biurowa oraz socjalna na życzenie klienta
- Ochrona całodobowa

MLP Group jest wiodącym deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Grupa prowadzi działalność na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się w budowie nowoczesnych centrów magazynowo-produkcyjnych. Działając na rynku w roli dewelopera, konsultanta i zarządcy nieruchomości, Grupa MLP dostarcza wszechstronnych rozwiązań wielu międzynarodowym i krajowym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz dystrybucyjnym w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

[Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód

[Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód

[Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód
Wizualizacje: www.mlp.pl