DODAJ

Grupa Arche buduje kolejny hotel w Warszawie

Hotele / Warszawa
Grupa Arche buduje kolejny
Klaudia Nowicka
2018-01-24 17:29:52
Inwestor realizuje kilka projektów w województwie mazowieckim, z tego dwie – w stolicy. Finalizacja budowy Arche Hotel Geologiczna przewidywana jest na czerwiec.

Na warszawskich Włochach powstaje obiekt Arche. Na sześciu kondygnacjach rozlokowanych zostanie około 70 pokoi i apartamentów. Do użytku oddane zostaną pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty dwupokojowe z sypialnią oraz salonem wypoczynkowym. Pokoje będą mierzyć od 19 do 46 mkw. W większości pokoi występować będą aneksy kuchenne, aby umożliwić gościom dłuższy pobyt i zapewnić komfort. Dodatkowo w obiekcie zaplanowano salę wielofunkcyjną, o powierzchni liczącej 150 mkw., z przesuwanymi ściankami, tak aby każdy rezydent mógł odnaleźć się w przestrzeni. Będzie to miejsce przeznaczone do spotkań, odpoczynku lub pracy. Kompleks będzie utrzymany w stylu minimalistycznym, industrialnym z elementami art deco.

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Kilka tygodni temu pisaliśmy o innych pobliskich inwestycjach Arche. W ostatniej fazie budowy jest Arche Hotel Krakowska. W Koszary Hotel pojawiły się opóźnienia

– Opóźnienia spowodowane są pracami wykończeniowymi, które sukcesywnie dobiegają końca. Hotel powinien zostać otwarty w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – mówi przedstawiciel Arche.