DODAJ

Sklep elektroniczny otworzył się we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Sklep elektroniczny otworzył się
Kajtman
2017-06-02 11:55:00
W centrum handlowym Wzorcownia otworzył się salon sieci Wi-Store, oferujący najwyższej jakości sprzęt oraz wszelkiego rodzaju akcesoria z branży nowych technologii.

Nowy lokal, o powierzchni 81 mkw., znajduje się na poziomie +2 budynku głównego centrum handlowego, obok salonu Big Star. 

W ofercie salonu można znaleźć najnowsze modele, tabletów, laptopów, kamer samochodowych, dronów, urządzeń do sterowania Smart Dom System, głównie marki Xiaomi – drugiego co do wielkości producenta smartfonów na świecie. W bogatej ofercie sklepu również elektryczne skutery i hulajnogi, elektroniczne gadżety rowerowe roboty sprzątające, oczyszczacze powietrza, czy listwy zasilające. Sklep oferuje także akcesoria GSM, takie jak m.in. słuchawki i głośniki, smartbandy, uchwyty i ładowarki.

Konsekwentnie rozwijamy ofertę Wzorcowni, związaną z branżą nowych technologii. Ta niezwykle szybko rozwijająca się dziedzina przyciąga coraz to nowych Klientów, dlatego staramy się, aby we Wzorcowni, w jednym miejscu, mieszkańcy Włocławka mogli znaleźć jak najbardziej różnorodną ofertę. Serdecznie zapraszamy do nowego salonu Wi-Store – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Źródło: materiały prasowe