DODAJ

Biznes i nauka w sercu Łodzi – Manufaktura Convention

Łódź
Biznes i nauka w
Kajtman
2015-03-31 17:06:47

25 restauracji, 5 kawiarni, 15 sal kinowych, 1 sala teatralna, 9 obiektów rozrywkowych, 28 sal konferencyjnych. Takie zaplecze gwarantuje sukces organizacji każdego wydarzenia. Klimatyczna i unikatowa oprawa zrewitalizowanej przestrzeni poprzemysłowej sprawdzi się zarówno w wypadku ogólnopolskich konferencji, jak i małych spotkań biznesowych.


 


„Ziemia obiecana” w reżyserii Andrzeja Wajdy pokazała, jak grupa przyjaciół dzięki determinacji i pomysłowości może osiągnąć sukces. Zdjęcia do filmu były kręcone między innymi na terenach dawnych zakładów Izraela Poznańskiego, jednego z największych łódzkich fabrykantów, gdzie obecnie mieści się Manufaktura. Dziś, tak jak w XIX w., miejsce to inspiruje i tworzy doskonałe warunki do kreowania inicjatyw biznesowych.


 


Manufaktura dała się już poznać jako ośrodek handlowy, centrum kulturotwórcze oraz rozrywkowe. Teraz odsłania nowe, biznesowe oblicze. Jej największym atutem jest wszechstronność i różnorodność, bowiem obiekty znajdujące się na jej terenie umożliwiają organizację eventów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Do ich dyspozycji oddane mogą być najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, sale kinowe i bankietowe, scena teatralna, a nawet obsługa konsjerska. Manufaktura Convention umożliwia organizację kameralnych, kilkuosobowych spotkań oraz wielkich konferencji biznesowych lub naukowych. – Firmy czy organizacje zgłaszając się do nas mogą liczyć na pełne wsparcie przy organizacji spotkań – mówi Monika Długosz-Łempicka, Dyrektor Marketingu Manufaktury. – Opierając się na potrzebach i możliwościach klienta, możemy dopasować najwłaściwszą lokalizację oraz zaproponować atrakcje dodatkowe, takie jak zajęcia sportowe, występy artystyczne lub projekcie filmowe.


 


Rewitalizacja Manufaktury często podawana jest jako wzorowy przykład włączania opuszczonych budynków poprzemysłowych do współczesnej tkanki miejskiej i przystosowywania jej do nowych funkcji. Liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane obiektowi stanowią potwierdzenie przemyślanej koncepcji, trafności podejmowanych przedsięwzięć i konsekwentnych działań. Manufaktura to żywe serce miasta, w którym handel spotyka się z kulturą, a rozrywka ze sztuką. – Naturalną drogą dalszego rozwoju było włączenie do naszej oferty również usług skierowanych do przedstawicieli biznesu i nauki mówi Sławomir Murawski, Dyrektor Manufaktury Manufaktura jest nie tylko miejscem dobrym do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu, ale także idealną przestrzenią do prowadzenia spotkań biznesowych. Naszym atutem jest bogata oferta, rozbudowana infrastruktura oraz lokalizacja.