DODAJ

Martes Sport dołącza do Pasażu Łódzkiego

Łódź
Martes Sport dołącza do
Kajtman
2016-05-09 14:20:52
Sklep zajmie lokal o powierzchni 980 mkw. i znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. Decathlonu, Diverse oraz RTV EURO AGD. Oferta nowego najemcy to szeroki wybór markowych artykułów sportowych. Martes Sport jest również producentem i dystrybutorem odzieży, obuwia oraz akcesoriów. Otwarcie planowane jest na połowę bieżącego roku.

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Charakterystyczną cechą salonów jest nowoczesna i przejrzysta ekspozycja. Wszystko to, za sprawą funkcjonalnej i tematycznej organizacji działów. Wśród oferty produktowej odnajdziemy znane i cenione brandy, takie jak: Adidas, Puma, The North Face, Nike czy Reebok. To, co wyróżnia sieć, to posiadanie wielu marek własnych. Należą do nich między innymii: Arena, Hi-Tec, Magnum, Martes, Icepeak, Elbrus i Colmar.

Posiadamy bogatą ofertę produktową. Skierowana jest ona przede wszystkim do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do jakości. Dokładamy starań, by nasze produkty trafiły w gusta każdego wytrawnego sportowca. Współpraca z Pasażem Łódzkim to kolejny punkt w naszych planach rozwoju w 2016 roku. Aktualnie posiadamy już ponad 160 salonów sportowych w całej Polsce. W IV kwartale 2016 roku planujemy, by liczba ta przekroczyła 200 – mówi Izabela Główczyńska, specjalista ds. marketingu Martes Sport.

Sieć intensywnie działa w województwie łódzkim. Posiada sklepy w Bełchatowie, Kutnie, Wieluniu, Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu. To drugi sklep Martes Sport w Łodzi.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych gości, dlatego też Pasaż Łódzki kolejny raz postawił na sport. Zauważyliśmy, że tego rodzaju oferta cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Nie dziwi nas to, ponieważ posiadamy atrakcyjne sklepy z odzieżą oraz akcesoriami sportowymi. Sport to nie jedyna domena naszego centrum. Proponujemy kompleksową ofertę, która odpowiada na oczekiwania każdego odwiedzającego. Co więcej, dbamy o to, aby była ona również unikatowa. Stąd obecność sklepów, które w Łodzi klienci odnajdą tylko u nas. Należą do nich Decathlon oraz Toys”R”Us. Cieszymy się z powodu podpisania umowy z Martes Sport. Nasi klienci będą mieli okazję do zapoznania się z kolejną dobrą ofertą sportową – komentuje Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.