DODAJ

Nowa hala magazynowa z biurowcem z interesującymi rozwiązaniami technologicznymi dla firmy Rak

Biura / Wola Zaradzyńska
Nowa hala magazynowa z
Amwin Sp. z o.o. Sp. k.
2011-10-17 11:01:12

Od listopada 2011 roku w Woli Zaradzyńskiej realizowana będzie nowa inwestycja dla firmy RAK, specjalizującej się w dystrybucji rękawiczek, skarpet, rajstop i innych dodatków odzieżowych. W ramach inwestycji planowana jest budowa hali magazynowej wraz z biurowcem,realizowana kompleksowo przez Amwin.

AMWIN
projektant i kompleksowy wykonawca obiektów przemysłowych, dostawca hal stalowych i żelbetowych Qamwin z Wrześni (woj. wielkopolskie), realizuje inwestycję dla firmy Rak, której celem jest wybudowanie obiektu z optymalnymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najniższe koszty związane z budową i eksploatacją budynku. Jednym z interesujących rozwiązań jest  zaprojektowanie pompy ciepła z kolektorem pionowym do gł. 70 m, co w efekcie gwarantuje niższy koszt ogrzewania niż w przypadku sieci gazowej. Powierzchnia części magazynowej będzie wynosić ok. 1000m kw., natomiast części biurowo-socjalna ok. 200 mkw. Obiekt o łącznej pow. 1200m kw.  i wys. ok. 6,5 m  zostanie zaprojektowany przez biuro konstrukcyjne wykonawcy, w oparciu o własne rozwiązania Qamwin, co umożliwi optymalizację rozwiązań projektowych w odniesieniu do rzeczywistych wymagań i potrzeb Inwestora. Dodatkowo obiekt będzie bardzo interesujący wizualnie, ponieważ obudowa hali zostanie wykonana w technologii płyty warstwowej, natomiast części biurowo-socjalna w systemie kasetonów elewacyjnych z aluminiowymi fasadami.


Amwin- projektant i wykonawca obiektów przemysłowych- jest odpowiedzialny za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od przygotowania projektu budowlanego, uzyskania pozwolenia, dostawę hali Qamwin, zagospodarowanie terenu, wykonanie wszystkich instalacji oraz wykonanie posadzki przemysłowej. Nowy obiekt zostanie wykonany w technologii konstrukcji stalowej, natomiast część biurowo-socjalna w technologii tradycyjnej. Dach nowego obiektu zostanie wykonany w technologii blacha/izolacja/folia PVC.


Kompleksowy zakres prac realizowany przez AMWIN, wpłynie na wysoką jakość wykonania, dzięki połączeniu 15 lat doświadczeń w prowadzeniu inwestycji z dostawą hali według unikalnych rozwiązań Qamwin.  Dodatkowym atutem firmy jest zespół, który składa się z konsultantów, projektantów branżowych oraz kierowników i inżynierów budowy oraz z wysoko wykwalifikowanych własnych zespołów montażystów wyposażonych w najlepszy na rynku sprzęt umożliwiający sprawny i w najwyższej jakości montaż konstrukcji, ścian i dachu, a także wykonawców i dostawców materiałów w pełnym zakresie.  Dzięki zaangażowaniu kadry inżynierskiej oraz własnych, doświadczonych ekip montażowych firma gwarantuje najwyższą estetykę wykonania hali.


 


Przewidywany termin budowy to: 10.2011-04.2012


 


Kontakt ze strony Projektanta i kompleksowego wykonawcy obiektów przemysłowych AMWIN:


Maciej Winter, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju,


maciej.winter@amwin.pl


www.amwin.pl


www.facebook.com/AmwinNowoczesneHale