DODAJ

Polaka 10. Toscom Development buduje mieszkania tuż przy Kampusie Grunwaldzkim [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Polaka 10. Toscom Development
Tomasz Matejuk
2018-01-24 16:08:01
Polaka 10 to kolejna inwestycja mieszkaniowa, którą Toscom Development zrealizuje we Wrocławiu. Nieopodal ten sam deweloper prowadzi już inną budowę.

O planowanej przez Toscom Development inwestycji przy ulicy Polaka 10 informowaliśmy już w kwietniu zeszłego roku. Tuż przy bramie Kampusu Grunwaldzkiego, gdzie kiedyś znajdował się parking samochodowy, powstanie budynek wielorodzinny.

mat. inwestora


Dodajmy, że nieopodal trwa już budowa innej inwestycji tego dewelopera, czyli Polaka 14.

 Inwestycja przy Benedykta Polaka to adres niezwykle wyjątkowy. Zdecydowaliśmy się więc na budowę drugiego etapu. Polaka 10 położone jest niecałe 200 metrów od brzegu Odry, nieopodal Ostrowa Tumskiego i najważniejszych ośrodków akademickich we Wrocławiu. Tu można w pełni cieszyć się życiem i korzystać z wielu atrakcji miasta – zapewnia Toscom Development.

mat. inwestora


Za projekt odpowiada biuro Dziewoński Łukaszewicz Architekci. Przedstawiciele dewelopera podkreślają, że nowoczesny budynek dzięki fakturze elewacji, ponadczasowym rozwiązaniom architektonicznym oraz prostej stylistyce wpisze się w otoczenie pobliskich kamienic.

– Funkcjonalne mieszkania z licznymi przeszkleniami pozwalają ciekawie zaaranżować i dopasować pomieszczenia do swoich potrzeb – dodają.

mat. inwestora


Mieszkania będą mieć od 28 do 69 metrów kwadratowych powierzchni.

– Polaka 10 to lokalizacja idealna nie tylko do zamieszkania, ale również dla biznesu. Prócz 180 lokali mieszkalnych, oferujemy też 4 usługowe  o łącznej powierzchni 638 mkw. Nie zapomnieliśmy także o miejscach postojowych  tak pożądanych w ścisłym centrum  będzie ich 191 – wylicza deweloper.

mat. inwestora