DODAJ

Ponownie rusza proces administracyjny budowy parku handlowego na Maślicach

Handel / Wrocław
Ponownie rusza proces administracyjny
Mariusz Bartodziej
2017-09-14 09:53:01
Inwestor, spółka Napollo, złożył 5 września kolejny wniosek o pozwolenie na budowę N-Parku przy ulicy Maślickiej we Wrocławiu. Dokładna, zmieniona, nazwa zamierzenia to "budowa budynku handlowo-usługowego wraz z zapleczem usługowo-technicznym".

Po miesiącu ponownie stara się o realizację inwestycji. Na wydanie decyzji czeka już od początku września. Za projekt parku handlowego odpowiada Aleksander Czora z katowickiej pracowni architektonicznej Czora&Czora. Według jego planów powstanie również nowa siedziba Sądu Apelacyjnego przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu.

mat. inwestora/Napollo


Fitness, odzież, stacja paliw

Powierzchnia najmu w parku handlowym wyniesie 5300 mkw. 

N-Park będzie posiadał parking naziemny z 150 miejscami postojowymi. W obiekcie zaplanowane są lokale handlowo-usługowe na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum znajdą się: salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, usługi i gastronomia. W sąsiedztwie zaplanowana jest też stacja benzynowa – zapowiada inwestor.

Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, w bezpośrednim zasięgu oddziaływania centrum znajdzie się blisko 11 tys. osób mieszkających w odległości 5 minut drogi od obiektu, a w zasięgu około 10 minut drogi od centrum mieszka blisko 100 tys. osób. 

Otwarcie N-Parku przewidziane jest na III/IV kwartał 2018 roku.

mat. inwestora/Napollo