DODAJ

Przetarg na sprzedaż Galerii Handlowej "Dexa"

Rzeszów
Przetarg na sprzedaż Galerii
Fortress Invest
2014-03-18 12:20:05

BNP Paribas Bank Polska S.A. ogłosił przetarg na sprzedaż Galerii Handlowej "Dexa" w Rzeszowie. Czynnikiem, który z pewnością przyciągnie zainteresowanie inwestorów jest cena wywoławcza, która stanowi ok. połowy wartości rynkowej z operatu szacunkowego.


 


Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy głównej obwodnicy Rzeszowa, blisko centrum miasta.


 


– "W tej części miasta odbywa się intensywny rozwój budownictwa mieszkaniowego, a także trwają inwestycje związane z infrastrukturą drogową. Co więcej, istnieje gotowy projekt rozbudowy budynku z 7 000 m2 do 10 000 m2. Konstrukcja nowoczesnego budynku jest na tyle uniwersalna, iż możliwa jest jego adaptacja pod dowolny projekt" – podkreśla Marcin Trendel, który z ramienia Fortress Invest prowadzi proces sprzedaży.


 


Zainteresowanie inwestorów z pewnością wzmocni fakt, iż cena wywoławcza w wysokości 10,5 mln zł netto stanowi jedynie ok. 50% wartości rynkowej określonej w operacie szacunkowym.


 


– "Ogłoszony przetarg jest okazją do przejęcia istniejącego już obiektu za ułamek wartości odtworzeniowej" – zaznacza Marcin Trendel.


 


Galerią Handlową "Dexa" zarządza Fortress Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., która odpowiedzialna jest również za kompleksową obsługę procesu sprzedaży.


 


Regulamin przetargu oraz pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie www.centrumdexa.pl w zakładce Przetargi. Oferty przyjmowane są od dnia 14 marca do dnia 11 kwietnia br.