DODAJ

Burger King otworzy pierwszą na Śląsku restaurację drive thru. Zatrudni 50 osób

Ruda Śląska
Burger King otworzy pierwszą
2016-08-17 14:25:20
W październiku Burger King otworzy pierwszą restaurację typu drive thru na Śląsku. Lokal z okienkiem dla zmotoryzowanych powstanie w Rudzie Śląskiej, a pracę znajdzie tu nawet 50 osób.

Nowa restauracja otwarta zostanie pod koniec października przy ul. Klary. Będzie to wolnostojący lokal z miejscami siedzącymi i okienkiem dla zmotoryzowanych. Obecnie trwa rekrutacja pracowników restauracji.

– Planujemy zatrudnić od 30 do nawet 50 osób. Nasza oferta skierowana jest zarówno do szukających stałej pracy, jak i tych, którzy chcą po prostu dorobić. Oferujemy elastyczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb grafik oraz możliwość wyboru rodzaju umowy w oparciu, o którą będziemy współpracować – mówi Małgorzata Skalska, HR Specialist w Burger King Polska S.A. – Od przyszłych pracowników nie wymagamy doświadczenia, liczy się zaangażowanie i chęć do pracy. Z naszej strony oferujemy płatne szkolenia, jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, pozwalającą awansować na wyższe stanowiska oraz przyjazną atmosferę pracy – dodaje Małgorzata Skalska.

Drive Thru w Rudzie Śląskiej będzie pierwszą tego typu restauracją na Śląsku i piątą restauracją Burger King w tym regionie.

Aktualnie w Polsce działa 47 restauracji Burger King, zlokalizowanych w 22 miejscowościach, głównie w dużych aglomeracjach i przy węzłach autostradowych.