DODAJ

Centrum Galardia w Starachowicach przyciąga kolejnych najemców

Handel / Starachowice
Centrum Galardia w Starachowicach
Kajtman
2014-01-27 15:51:54

Balmain Asset Management sfinalizowało kolejne cztery umowy najmu powierzchni w Centrum Handlowym Galardia powstającym w Starachowicach. Poziom komercjalizacji Galardii kształtuje się obecnie na poziomie 70%.


 


Balmain Asset Management, współwłaściciel Centrum Galardia w Starachowicach, podpisał umowy z kolejnymi najemcami, wśród których znajdują się trzy marki modowe: Carry (500 mkw.), Pepco (320 mkw.) i CCC (514 mkw.) oraz salon sieci komórkowej T-Mobile (45 mkw.). Nowe marki wzmacniają tenant-mix Galardii, który tworzą obecnie najemcy modowi, hypermarket Tesco Extra oraz multipleks sieci Helios.


 


Tim Rylance, Dyrektor w Balmain Asset Management, tak skomentował kolejne sfinalizowane umowy najmu: “Wszystkie marki, które właśnie dołączyły do grona najemców Galardii są w Polsce dobrze znane, co powoduje, że idealnie wzmacniają ofertę naszego Centrum. Starachowice zasługują na nowoczesne i tętniące życiem Centrum Handlowe a Galardia będzie takim właśnie Centrum. Ciężko pracujemy jako zespół nad tym, aby do Galardii dołączyły kolejne znane marki i niebawem poinformujemy o nowych umowach najmu.”


 


Budowa Galardii postępuje w ekspresowym tempie – do góry pną się ściany Centrum, powstaje również dach, który jest już położony niemal w 50%. Wylana jest także większa część posadzki na terenie hypermarketu. Tesco będzie jednocześnie pierwszym najemcą, który odbierze swój lokal. Przekazanie ma nastąpić wiosną br. Otwarcie Galardii zaplanowano na jesień 2014 roku.