DODAJ

Kolejny najemca debiutuje w Centrum Galardia

Handel / Starachowice
Kolejny najemca debiutuje w
Kajtman
2016-08-09 11:50:01
Firma Balmain Asset Management, odpowiedzialna za komercjalizację Galardii, dokłada starań, by jak najczęściej w starachowickim obiekcie pojawiały się marki niedostępne dotąd dla mieszkańców regionu. Jedną z nich jest sieć Szachownica, która niedługo zadebiutuje w Centrum. Jej sklep w Starachowicach będzie drugim w województwie świętokrzyskim.

Centrum Galardia, będące jednym z najnowszych obiektów handlowych w regionie, wciąż rozbudowuje swoją ofertę. Dzięki niemu wiele lubianych marek stało się bardziej osiągalnych dla klientów. Niebawem do grona najemców Galardii dołączy salon sieci odzieżowej Szachownica. Będzie to drugi, po kieleckim, butik tej marki w województwie świętokrzyskim. Nowy sklep zajmie powierzchnię 450 m².

Wkładamy wiele wysiłku, aby oferta handlowa naszego Centrum w pełni odpowiadała na potrzeby i oczekiwania mieszkańców Starachowic, a pojawiające się u nas marki były interesujące i oryginalne. Sieć Szachownica, przystępna cenowo marka z odzieżą dla kobiet, mężczyzn i dzieci, doskonale wpisuje się w tę strategię – mówi Aleksandra Kruk, Shopping Centre Manager Centrum Galardia. I dodaje – Zapewniamy jednak, że nie spoczniemy na laurach i jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczymy mieszkańców naszego miasta.

Do grona marek lubianych przez klientów Galardii zaliczyć też można dyskont odzieżowo-przemysłowy Pepco, który niedawno został otwarty po jego rozbudowie. Powierzchnia sklepu zwiększyła się do blisko 450 m², co z pewnością pozwoli lepiej wyeksponować jego bogaty, zróżnicowany i atrakcyjny cenowo asortyment.

Centrum Galardia to jeden z najnowszych obiektów handlowych w województwie świętokrzyskim. Jego otwarcie pod koniec 2014 r. wzmocniło ofertę handlową Starachowic. Od pierwszych dni działalności Centrum cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców miasta.