DODAJ

ARTIS Wellness Club w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
ARTIS Wellness Club w
Kajtman
2015-09-21 18:58:31
Znamy już markę unikalnego konceptu fitness, który dołączy do grona najemców Royal Wilanów. ARTIS Wellness Club to pierwszy w Polsce klub klasy premium, wyposażony w sprzęt włoskiej marki Technogym z najwyższej linii klubowej ARTIS oraz innowacyjną technologię MyWellness Cloud.

Plany operatora zakładają utworzenie na powierzchni blisko 1500 mkw. miejsca unikalnego na skalę kraju. Do dyspozycji ćwiczących będą urządzenia cardio z multimedialnym systemem UNITY czy sprzęt siłowy i funkcjonalny z linii ARTIS. To, co szczególnie wyróżni to miejsce spośród innych klubów, to innowacyjna technologia MyWellness Cloud, która daje możliwość zapisywania swoich treningów wykonanych w domu, w klubie czy w terenie, korzystania z programów treningowych przygotowanych przez trenera, a także odtwarzania ulubionych multimediów podczas treningu: gry, muzyki, filmów i aplikacji. 

Do dyspozycji klubowiczów zostanie także oddana bardzo szeroka oferta zajęć grupowych i outdoorowych, strefa zdrowia i rehabilitacji, centrum SPA oraz sala dla dzieci. Ćwiczenia będą wykonywane pod okiem najlepszych trenerów personalnych i rehabilitantów w Polsce. 

Szczegółowe informacje na temat oferty i terminu otwarcia będą dostępne już wkrótce.

ARTIS Wellness Club to tylko jedno z miejsc w Royal Wilanów, które zachęcają do aktywności fizycznej. Bogatą, sportową ofertę reprezentuje również flagowy salon marki Nike, do którego już niedługo dołączy sklep Adventure Sports. Jesienią wokół budynku zaaranżowane zostaną miejskie place, których infrastruktura – ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe, szachy, trampoliny czy strefa streetworkout – będzie zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu.