DODAJ

Biurowiec UNIQA Forum wynajęty w 100%

Warszawa
Biurowiec UNIQA Forum wynajęty
Kajtman
2013-04-12 13:44:19

FMP PLANNING AND FACILITY MANAGEMENT POLAND pragnie poinformować iż powierzchnia biurowa w UNIQA Forum została wynajęta w 100%.


 


Południowo - Zachodnia strefa Warszawy staje się nowym zagłębiem biurowym, chętnie wybieranym przez znane firmy. Świetna lokalizacja, nowoczesny styl oraz przestronne wnętrza budynku UNIQA Forum spotkały się z uznaniem takich firm jak Asstra Polska, EVERSYS, IT Card, Wincor Nixdorf Polska oraz SBR Bank, które wybrały budynek na swoją siedzibę.


 


UNIQA Forum jest jednym z najnowocześniejszych obiektów biurowych klasy A w rejonie Alei Jerozolimskich. Budynek należy do UNIQA Real Estate Polska, spółki zależnej UNIQA Group, jednej z wiodących grup ubezpieczeniowych w regionie CEE i jednocześnie inwestora, aktywnie działającego w sektorze nieruchomości w Europie Środkowo - Wschodniej.


 


Budynek, zarządzany przez firmę FMP PLANNING AND FACILITY MANAGEMENT POLAND Sp. z o.o., oferuje około 6 500 mkw. powierzchni biurowej rozmieszczonej na 5 kondygnacjach, każdej o powierzchni około 1 300 mkw. netto. Lokalizacja przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych zapewnia doskonałą ekspozycję budynku, jak również dogodny dojazd samochodem oraz środkami transportu publicznego.


 


„Współpracowaliśmy ściśle z doświadczonym deweloperem SGI Baltis i renomowaną pracownią architektoniczną Kazimierski & Ryba w celu stworzenia wysoce reprezentatywnego i efektywnego budynku. Jest nam miło, iż projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem najemców” – powiedział Patrik Largler przedstawiciel UNIQA Real Estate Polska.