DODAJ

Freightliner i National Instrumens najemcami kompleksu IBC

Warszawa
Freightliner i National Instrumens
Kajtman
2016-02-01 15:08:50
Freightliner Polska, jeden z wiodących dostawców usług na rynku towarowych przewozów kolejowych, i National Instruments Polska, lider w technologii urządzeń wirtualnych wykorzystywanych do pomiarów i ich automatyzacji, dołączyli do najemców International Business Centre (IBC) w Warszawie. Kompleks biurowy jest własnością otwartego funduszu nieruchomości Deka Immobilien Europa. Międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości Savills reprezentował właściciela jako agent wyłączny IBC.

Freightliner Polska wprowadził się do budynku B, gdzie zajmuje 1190 m kw. powierzchni biurowej na dziewiątym piętrze.

National Instruments Polska zajmie 500 m kw. na trzecim piętrze w budynku B. Nowy najemca wprowadzi się do biura w pierwszym kwartale 2016 roku.

– "Cieszymy się, że Freightliner i National Instruments wybrały IBC na swoje siedziby. Oprócz solidnej architektury, główną zaletą budynku jest jego korzystne położenie. Atutami lokalizacji wymienianymi często przez najemców są przede wszystkim: Pole Mokotowskie, panoramiczny widok na Warszawę, tętniące życiem ulice i różnorodne udogodnienia w najbliższej okolicy. Odnowione lobby recepcyjne w obu budynkach,  dodatkowo podniosły jego prestiż" – mówi Jakub Parys, konsultant z Działu Reprezentacji Wynajmującego Savills.

International Business Center, kompleks biurowy klasy A+ o powierzchni ok. 36 000 m kw., jest zlokalizowany na skrzyżowaniu Waryńskiego i Alei Armii Ludowej. IBC oferuje bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, obejmującą linie autobusowe i tramwajowe oraz stację metra Politechnika, znajdującą się tuż obok budynku. IBC posiada dwa niezależne wejścia, postój taksówek, a także trzypoziomowy, podziemny parking na 275 miejsc.