DODAJ

Randstad Polska Sp. z o.o. dołączył do grona najemców Eurocentrum Office Complex

Biura / Warszawa
Randstad Polska Sp. z
Kajtman
2013-03-13 13:52:31

Grupa Capital Park podpisała z firmą Randstad Polska Sp. z o. o. umowę na wynajem 2 726 mkw. powierzchni biurowej w budynku Eurocentrum Office Complex. Agentem pośredniczącym była firma Gwiazda Nieruchomości. I etap inwestycji zostanie zakończony w czerwcu 2014 r.


 


Randstad Polska dołączył do grona najemców, wśród których są już Imtech Polska, Tebodin, Qumak oraz CEPD Management. Pierwsza faza kompleksu skomercjalizowana jest w 36 procentach. Eurocentrum charakteryzują ekologiczne rozwiązania potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, które pozwolą najemcom na optymalizację kosztów eksploatacyjnych.


 


Eurocentrum Office Complex to piętnastokondygnacyjnym biurowiec klasy A+ zlokalizowany w Al. Jerozolimskich w Warszawie, między placem Zawiszy i dworcem Warszawa Zachodnia. Eurocentrum mieści 65 800 mkw. powierzchni najmu, w tym 63 600 mkw. powierzchni biurowej. W ramach projektu powstanie 2 200 mkw. powierzchni z szeroką ofertą usługowo-restauracyjną oraz parking na 605 miejsc w garażu podziemnym zlokalizowanym na trzech kondygnacjach i 162 miejsca naziemne, w tym 112 ogólnodostępne. Dodatkowo w obiekcie zaplanowano udogodnienia dla osób korzystających z komunikacji rowerowej: 162 miejsca postojowe, 22 przebieralni i pryszniców.


 


Generalny wykonawca obiektu to firma ERBUD SA., autorem projektu uznana pracownia PRC Architekci.