DODAJ

Słodowiec Park z pozwoleniem na użytkowanie – kolejna inwestycja Matexi Polska ukończona zgodnie z harmonogramem

Mieszkania i domy / Warszawa
Słodowiec Park z pozwoleniem
Kajtman
2014-12-09 12:28:31

W dniu 21 listopada deweloper Matexi Polska otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku Słodowiec Park. Budowa została ukończona zgodnie z harmonogramem, a proces przekazywania mieszkań w ręce klientów zakończy się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Za generalne wykonawstwo i terminowe ukończenie prac odpowiedzialna była firma Unibep.


 


Słodowiec Park to elegancki, zaprojektowany przez pracownię MAAS Project, jedenastopiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Duracza 6 na warszawskich Bielanach. W budynku znajdą się 93 komfortowe mieszkania o metrażach od 33 do 94 m2. Większość z nich znalazła już nabywców jednak w sprzedaży znajduje się jeszcze ostatnia pula lokali o zróżnicowanych metrażach.


 


Słodowiec Park to drugi w kolejności projekt, w realizowanych przez Matexi Polska, ambitnych planach inwestycyjnych na terenie Warszawy. Bliski ukończenia jest także trzeci – ursynowski budynek „Na Romera”. Przekazanie kluczy planowane jest na pierwszy kwartał 2015 r., a za terminowe ukończenie prac w tej realizacji odpowiada Warszawska firma Totalbud. Matexi Polska prowadzi także prace projektowe i budowlane w kolejnych pięciu projektach na terenie Warszawy m.in. w Śródmieściu, na Muranowie, Bielanach i Marymoncie.