DODAJ

Wiecha na budynku Słodowiec Park – kolejna inwestycja Matexi Polska coraz bliżej ukończenia

Mieszkania i domy / Warszawa
Wiecha na budynku Słodowiec
Kajtman
2014-04-15 12:13:46

W piątek, 11 kwietnia tuż po godzinie czternastej odbyło się uroczyste zawieszenie wiechy na budynku Słodowiec Park. Podczas uroczystości Prezes Matexi Polska Mirosław Bednarek podkreślił, że w tym przypadku wiecha to nie tylko  symbol ukończenia stanu zamkniętego budynku ale także wzorowej współpracy pomiędzy inwestorem a wykonawcą – firmą Unibep”, natomiast Jan Mikołuszko prezes Unibepu skorzystał z okazji by podziękować załodze i partnerom, a także zadeklarował równie szybkie postępy prac w dalszej części budowy.


 


Słodowiec Park to elegancki, ośmiopiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Duracza 6 na warszawskich Bielanach. W budynku znajdą się 93 komfortowe mieszkania o metrażach od 33m2 do 94m2, lokale usługowe, a także nowoczesne biura. Deweloper planuje zakończyć budowę i oddać lokale do użytku jeszcze przed końcem 2014 roku.


 


Słodowiec Park to drugi w kolejności projekt w realizowanych przez Matexi ambitnych planach inwestycyjnych na terenie Warszawy. Firma prowadzi już zaawansowane prace budowlane na Ursynowie gdzie realizuje projekt „Na Romera”. W najbliższym czasie do sprzedaży trafi także nowoczesne osiedle przy ul. Kolskiej na warszawskiej Woli, Apartamenty Marymont przy ul. Lektykarskiej na Marymoncie oraz budynek mieszkaniowy w przy ul. Księżycowej. W najbliższych tygodniach Matexi Polska planuje uruchomienie kolejnej, nowej inwestycji, podobnie jak Słodowiec Park położnej w obrębie dzielnicy Bielany. Ogółem do końca roku oferta sprzedażowa Matexi wzbogaci się o kolejne 450 mieszkań na terenie Warszawy.