DODAJ

Wiecha na Górce.142

Mieszkania i domy / Warszawa
Wiecha na Górce.142
Kajtman
2012-11-19 12:14:56

Po siedmiu miesiącach od rozpoczęcia prac na budowie inwestycji Górce.142 na warszawskim Bemowie deweloper MATEXI POLSKA zakończył realizację stanu surowego budynku.


 


Budowa Górce.142, projektu realizowanego przez dewelopera Matexi Polska, została rozpoczęta w maju bieżącego roku. 7 listopada br. Generalny Wykonawca inwestycji, firma Łucz-Bud, zakończył prace związane z wykonaniem płyty stropowej nad ostatnią kondygnacją budynku. Oznacza to, że pierwszy etap realizacji Górce.142 osiągnął swój najwyższy punkt. Prace budowlane nie zwalniają tempa, a w najbliższych tygodniach planowany jest montaż okien, co umożliwi układanie instalacji sanitarnych i elektrycznych w okresie zimowym.

 


„– Bardzo cieszą nas szybkie postępy prac nad budową naszego pierwszego projektu w Polsce. Górce.142 będzie w Warszawie wizytówką jakości i stylu gwarantowanych przez markę Matexi na belgijskim rynku nieruchomości od ponad 65 lat.” – mówi Mirek Bednarek, Prezes Zarządu Matexi Polska.6-piętrowy budynek powstaje u zbiegu ulic Górczewskiej i Kluczborskiej na warszawskim Bemowie. Jego przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 50 mieszkań o metrażach od 33 m2 do 96 m2. Oddanie budynku planowane jest na sierpień 2013 r.