DODAJ

Księgarnia otworzyła się w Tęczy Kalisz

Handel / Kalisz
Księgarnia otworzyła się w
Kajtman
2017-05-24 14:58:17
W galerii Tęcza w Kaliszu otworzyła się pierwsza w Kaliszu księgarnia znanej sieci "Świat Książki". Lokal o powierzchni 75 mkw. znajduje się na 1 piętrze galerii, w sąsiedztwie salonów Monnari i Diverse.

Bardzo istotnym elementem naszej oferty jest różnorodność miksu najemców, dlatego cieszymy się, iż możemy powitać w Tęczy księgarnię znanej sieci – Świat Książki. Nasi Klienci znajdą tutaj duży wybór literatury pięknej polskiej i obcej, literaturę faktu, encyklopedie oraz słowniki i podręczniki. W ofercie Świata Książki nie zabraknie opakowań, karnetów okolicznościowych, notesów, toreb i gadżetów. Serdecznie zapraszamy! – mówi Monika Krawczak, dyrektor galerii Tęcza. 

Księgarnie Świat Książki to sieć kilkudziesięciu salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Źródło: materiały prasowe