DODAJ

Z ogrodami na dachu pod Poznaniem

Mieszkania i domy / Suchy Las
Z ogrodami na dachu
Kajtman
2017-08-11 11:03:00
Ogrody na dachu to jeden z charakterystycznych elementów projektu Villa Sucholeska. Zlokalizowana w Suchym Lesie pod Poznaniem inwestycja obejmuje 8 apartamentów.

Villa Sucholeska to projekt zrealizowany przez dewelopera More Place S.A. Całość inwestycji składa się z dwóch kameralnych willi. W każdej z nich znajdują się po cztery, dwukondygnacyjne apartamenty, 3 lub 4-pokojowe. Każde mieszkanie posiada oddzielne wejście dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się komfortowo w domowym zaciszu. Ze zrealizowanych 8 apartamentów w sprzedaży pozostały 4, o powierzchni od 75 do 100 mkw. Dodatkowo posiadają ogrody tradycyjne o powierzchni od 87 do 108 mkw. oraz rzadko spotykane ogrody na dachu, o metrażu 31 do 42 mkw. Do każdego z lokali przynależy również miejsce postojowe na posesji. Warto także zwrócić uwagę na otoczenie inwestycji. Wille znajdują się w spokojnej okolicy Suchego Lasu, przy ul. Zielińskiego. Jest to ślepa ulica, przez co ruch jest mocno ograniczony, co zapewnia dodatkowy komfort dla mieszkańców. Ponadto, w sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa mieszkalna, nie brakuje także terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak boiska, place zabaw, siłownia czy basen. W pobliżu są także szkoły, a żłobek i przedszkole znajdują się zaledwie kilka minut na pieszo od willi. – Atrakcyjność inwestycji oraz samej lokalizacji powoduje, że obserwujemy spore zainteresowanie klientów, tym bardziej, że dojazd do Poznania jest bardzo szybki – podkreśla Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place S.A. 

Apartamenty są gotowe do odbioru, zrealizowane w standardzie deweloperskim. Inwestor umożliwia także wykończenie apartamentu "pod klucz", według indywidualnych wymagań. Ponadto, każdy nabywca, ma możliwość wygrania motocykla Harley Davidson 1200 Forty-Eight, w konkursie na najlepsze hasło reklamowe dla firmy More Place. Deweloper przygotował także dodatkowe benefity dla nabywców pozostałych lokali. – Apartamenty Villi Sucholeskiej, które są jeszcze dostępne można nabyć w ramach specjalnej oferty, którą przedstawiamy klientom, kontaktującym się z naszym biurem – podkreśla Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place S.A.

Źródło: materiały prasowe