DODAJ

Coraz bliżej startu budowy parku handlowego na Maślicach. Obok będzie stacja benzynowa

Handel / Wrocław
Coraz bliżej startu budowy
Tomasz Matejuk
2017-04-04 10:44:34
Coraz bliżej rozpoczęcia budowy nowego parku handlowego na wrocławskich Maślicach. Znajdzie się w nim m.in. sklep spożywczy, restauracje czy klub fitness, a tuż przy obiekcie powstanie stacja benzynowa.

O planowanej budowie parku handlowego N-Park przy ulicy Maślickiej donosiliśmy w styczniu. A pod koniec marca inwestor – spółka Napollo – złożył wniosek o wydanie decyzji środowiskowej w sprawie tego przedsięwzięcia.

Z kolei 3 kwietnia złożono wniosek o pozwolenie na budowę obiektu handlowo-usługowego przy ulicy Maślickiej.

– N-Park Maślicka oferuje kilkanaście lokali handlowo-usługowych oraz gastronomicznych. Powierzchni najmu to 5300 mkw. GLA na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum planowany jest salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, bogata oferta usługowa, gastronomiczna. W sąsiedztwie budynku projektowana jest również stacja benzynowa. N-Park będzie posiadał parking naziemny na 150 miejsc – zapowiada inwestor.

mat. inwestora/Napollo


Jak podkreślają deweloper, w bezpośrednim zasięgu oddziaływania centrum znajdzie się blisko 11 tys. osób mieszkających w odległości 5 minut drogi od obiektu, a w zasięgu około 10 minut drogi od centrum mieszka blisko 100 tys. osób. 

Otwarcie N-Parku przewidziane jest na III/IV kwartał 2018 roku.

fot. Lukander


Obok powstanie 
Bricomarché

Przypomnijmy, że tuż obok parku handlowego stanie market Bricomarche, należący do francuskiej Grupy Muszkieterów.

Bricomarché to europejska sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych. Supermarkety te składają się z czterech specjalistycznych działów: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. W Polsce znajduje się aktualnie około 140 sklepów tej sieci. Do tej pory najbliżej Wrocławia znajdował się Bricomarché w Brzegu Dolnym.