DODAJ

Firma Rafin zaprasza na Dni Otwarte na os. Złota Podkowa oraz Kępa Mieszczańska

Mieszkania i domy / Wrocław
Firma Rafin zaprasza na
Kajtman
2015-10-14 15:12:46
Doskonałą okazją do poznania inwestycji firmy Rafin – Złotej Podkowy oraz Kępy Mieszczańskiej – będą najbliższe Dni Otwarte. Odbędą się one w dniach 17 października – na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Dmowskiego oraz 18 października – na terenie inwestycji Złota Podkowa, położonej przy ul. Zwycięskiej, na wrocławskich Krzykach. W programie m.in. rozmowy z ekspertami, zwiedzanie osiedla oraz oglądanie gotowych mieszkań.

Podczas spotkań będzie można omówić warunki zakupu mieszkań oraz poznać okolice inwestycji. Na dni otwarte została przygotowana specjalna oferta cenowa. W programie Mieszkanie dla Młodych przygotowaliśmy mieszkania 2 i 3 pokojowe w cenie 5243 zł/m2. Z kolei na os. Kępa Mieszczańska możemy kupić mieszkanie już od 5995 zł/m2.
Więcej informacji na temat Dni Otwartych można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 71 788 78 88.

Osiedle Kępa Mieszczańska położone jest w malowniczej scenerii wyspy Kępa Mieszczańska, pomiędzy ramionami Odry Południowej i Północnej. Nowoczesny projekt osiedla jest efektem pracy renomowanej pracowni Maćków. Przyszli mieszkańcy będą cieszyć komfortowymi mieszkaniami, w centrum Wrocławia, tuż obok Starego Miasta, a jednocześnie w samym środku zielonej wyspy, z pięknym widokiem na Odrę. W ofercie I etapu dostępnych jest 110 komfortowych, słonecznych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni – od 25 do 88 m2. Właśnie zakończony został I etap. Szeroka oferta umożliwia przyszłym mieszkańcom wybranie mieszkania maksymalnie dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb. Inwestycję wyróżnia: wysokiej jakości wykończenie części wspólnych m.in.: płyty HPL, oświetlenie ledowe, telewizja dozorowa, video-domofon,  podwieszane sufity. Do dyspozycji lokatorów będą miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz przestronne komórki lokatorskie.

Inwestycja Złota Podkowa to wyjątkowe osiedle w portfolio firmy Rafin. Wyróżnia ją nowoczesna architektura oraz prestiżowa lokalizacja – w jednej z najwyżej wycenianych dzielnic mieszkalnych we Wrocławiu, nieopodal rozległych terenów rekreacyjnych. W ramach inwestycji dostępnych jest 41 gotowych mieszkań, w budynku czterokondygnacyjnym. W ofercie są lokalne: dwu, trzy i czteropokojowe, o zróżnicowanych metrażach – od 45 do 78 mkw. Na terenie osiedla powstały liczne alejki spacerowych, ogródki i plac zabaw. Dla mieszkańców dostępne są również miejsca postojowe na parkingu podziemnym. Osiedle otoczone jest hektarami terenów zielonych – w pobliżu znajdują się: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, nieopodal – Park Kleciński oraz Park Południowy.