DODAJ

Kolejna inwestycja na Kępie Mieszczańskiej. Stanie tam apartamentowiec [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Kolejna inwestycja na Kępie
Tomasz Matejuk
2016-11-07 14:32:48
Tuż nad brzegiem Odry, przy ulicy Zyndrama z Maszkowic, powstanie apartamentowiec z blisko 50 mieszkaniami. Zakończenie budowy planowane jest na połowę 2018 roku.

Na działce o powierzchni ponad 1,3 tys. metrów kwadratowych przy ulicy Zyndrama z Maszkowic 20, firma 6B47 Poland postawi budynek, w skład którego wejdzie 48 apartamentów oraz 34 miejsc parkingowych usytuowanych na dwóch poziomach garażu podziemnego. Będzie można do niego wjechać dzięki hydraulicznej windzie samochodowej. 

materiały inwestora


– W inwestycji znajdziemy zarówno funkcjonalne mieszkania jedno i dwupokojowe, jak i przestronnie zaprojektowane apartamenty oraz unikatowe penthouse’y o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych – wyliczają przedstawiciele biura Iglica Nieruchomości, odpowiedzialnego za sprzedaż mieszkań w tej inwestycji.

materiały inwestora


Apartamentowiec uzupełni dziurę w zabudowie ulicy Zyndrama z Maszkowic i stanie pomiędzy hotelem Campanile a wyremontowaną kamienicą. Dodatkowo na terenie posesji znajdą się cztery naziemne miejsca parkingowe. Zakończenie inwestycji jest planowane na drugi kwartał 2018 roku.

materiały inwestora


Nowe inwestycje na Kępie Mieszczańskiej

To kolejna, nowa inwestycja w tej okolicy. Nieopodal, przy zbiegu ulicy Zyndrama z Maszkowic i Księcia Witolda francuska firma Nacarat buduje apartamentowiec Księcia Witolda 43, a na dużej działce tuż przy mostach Pomorskich powstają Bulwary Książęce, realizowane przez belgijską grupę CFE.

Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają też w północnej części Kępy Mieszczańskiej, na terenach należących do niedawna do Agencji Mienia Wojskowego, która sukcesywnie sprzedaje swoje nieruchomości.