DODAJ

McDonald`s powraca na dworzec Wrocław Główny

Komunikacja publiczna / Wrocław
McDonald`s powraca na dworzec
Kajtman
2014-11-28 18:06:59

Dziś na dworcu Wrocław Główny otwarto restaurację McDonald`s. Na gości i podróżnych czeka całkowicie odmienione, nowoczesne wnętrze oraz strefa McCafé®.


 


Nowo otwarty lokal znajduje się w budynku głównym dworca kolejowego we Wrocławiu przy ulicy Piłsudskiego 105. Do restauracji można wejść od strony holu oraz od placu dworcowego. Dla gości restauracji przygotowano 94 komfortowe miejsca siedzące.


 


Wystrój lokalu charakteryzuje się nowoczesnym stylem i wysokim standardem wykończenia. Harmonizuje on z pieczołowicie zachowanymi zabytkowymi elementami wystroju wnętrza dawnej poczekalni. Odpowiedni komfort zapewniają gościom wygodne, tapicerowane meble. Zastosowane kolory z dominacją stonowanych odcieni w połączeniu z właściwym oświetleniem tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi.


 


W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Podróżni i goście mogą również korzystać z oferty kawiarni McCafé obejmującej najwyższej jakości kawy oraz słodkie przysmaki.  


 


W pierwszych dniach działania restauracji jej goście będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji. W dniu otwarcia każdy, kto kupi dowolny McZestaw może liczyć dodatkowo na kartę rabatową do McDonald’s. Natomiast przez cały weekend, od piątku do niedzieli w porze śniadań klienci mogą liczyć na kawę gratis. W holu przed restauracją ustawiony zostanie specjalny stand, z którego każdy zainteresowany będzie mógł oderwać kupon na darmową małą porcję frytek.


 


 Spodziewamy się, że ze względu na lokalizację restauracji duży odsetek gości będą stanowić podróżujący – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska. – Różnorodne menu z pewnością trafi w ich gusta. Myślę, że oprócz standardowej oferty docenią oni także strefę McCafé, o którą został wzbogacony lokal. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.


 


 Restauracja McDonald`s to dla nas ważny najemca, dzięki któremu poszerzyliśmy ofertę gastronomiczną dostępną dla podróżnych na dworcu Wrocław Główny. W najbliższym czasie na dworcu rozpoczną się prace aranżacyjne w dwóch kolejnych lokalach, aptece Dr Zdrowie i salonie Empik – mówi Małgorzata Szychułda, dyrektor departamentu komercjalizacji nieruchomości w PKP S.A.


 


Restauracja zaprasza gości codziennie od 4 rano do północy. Restauracja zatrudnia 74 osoby, w tym 14 menedżerów.


 


Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu.