Legendarna knysza wraca na dworzec Wrocław Główny

Legendarna knysza wraca na dworzec Wrocław Główny

Wrocław
REKLAMA

Świeże soki, kanapki, zapiekanki to tylko część oferty nowego punktu gastronomicznego na dworcu Wrocław Główny. Od wczoraj (5.12.2013) mogą korzystać z niego podróżni.

 

Bocadillo (czyli z hiszpańskiego kanapka), bo tak nazywa się nowy lokal gastronomiczny, znajduje się w budynku dworca tuż przy wejściu głównym od strony ulicy Piłsudskiego. To mała gastronomia, w której ofercie znajdziemy szeroki asortyment produktów spożywczych tj. kanapki na ciepło i zimno, zapiekanki, pitę, tortillę, sałatki oraz słodkie bułki. W ofercie nowego lokalu będą dostępne też zimne i ciepłe napoje. Niekwestionowaną potrawą numer 1 w nowo otwartym punkcie będzie z pewnością knysza, która powraca na dworzec.

 

REKLAMA

Knysza jest legendą wrocławskiego dworca, dlatego musiała się ona znaleźć w naszej ofercie.  Wracamy na dworzec w całkowicie nowym wydaniu, które mamy nadzieję, przypadnie naszym klientom do gustu. Bocadillo będzie otwarte codziennie przez całą dobę – mówi Małgorzata Para, właścicielka lokalu.

 

Bocadillo to kolejny lokal, który otwiera się na dworcu Wrocław Główny w ostatnim czasie. Na początku listopada na placu przed dworcem otworzył się kiosk Ruchu, natomiast w połowie listopada w holu kasowym naprzeciwko poczekalni piekarnio-cukiernia Back Factory. W najbliższym czasie prace aranżacyjne rozpoczną się w lokalach, które zajmie Starbucks i KFC. Pozwolenie na budowę dla tych lokali zostało już wydane.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA