DODAJ

Mieszkaj tam, gdzie chcesz! Wrocławski deweloper oferuje mnogość lokalizacji

Wrocław
Mieszkaj tam, gdzie chcesz!
Kajtman
2016-02-29 11:57:40
Od tętniącego życiem centrum, przez prestiżowe lokalizacje na Krzykach czy Grabiszynku, po spokojne, zielone tereny z dala od wielkomiejskiego zgiełku – wrocławska firma Archicom oferuje swoim klientom mieszkania w różnych częściach stolicy Dolnego Śląska, dopasowane do indywidualnych preferencji.

Archicom ma obecnie w swojej ofercie dziewięć inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu. Każda znajduje się w innej części miasta, co sprawia, że klienci mogą wybrać lokalizację idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Tętniące centrum czy cisza i zieleń?
Lubisz wielkomiejski zgiełk i bliskość ścisłego centrum? Powinieneś zastanowić się nad Sieną, która powstaje w tętniącym życiem Śródmieściu. To dzielnica pełna kawiarni, restauracji, galerii sztuki, ale też zielonych placów i zabytkowych kamienic. A dojazd do Rynku tramwajem czy autobusem nie zajmuje więcej niż 10 minut.

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i blisko rzeki? Pomyśl o Swojczycach! Tam Archicom realizuje dwie inwestycje: najchętniej wybierane przez wrocławian, położone nad samą Odrą osiedle Olimpia Port (sprzedano już blisko tysiąc mieszkań) i rozpoczęte w zeszłym roku Na Ustroniu, czyli kameralny projekt ulokowany pośród dębów. Obie inwestycje oferują swoim mieszkańcom dostęp do licznych terenów rekreacyjnych.

Chcesz po powrocie do domu odetchnąć od gwaru wielkiego miasta? Z myślą o takich klientach deweloper zrealizował dwie inwestycje z dala od centrum. Mowa o osiedlu Cztery Pory Roku na Jagodnie i Słonecznych Stabłowicach.

Prestiżowe lokalizacje z pełną infrastrukturą
A może kuszą Cię Krzyki, czyli jedna z najbardziej prestiżowych wrocławskich dzielnic? Tu deweloper oferuje mieszkania w najbardziej pożądanych adresach. 

Na Krzyckiej to budynek w samym sercu tego rejonu miasta, powstający na zazielenionej starodrzewiem działce, w bezpośredniej bliskości pełnej infrastruktury niezbędnej do komfortowego życia.

Nieopodal tego miejsca Archicom prowadzi kolejne przedsięwzięcie, czyli Róży Wiatrów – to nowe osiedle społeczne, które docelowo składać się bezie z pięciu kameralnych budynków. To wymarzona lokalizacja – z jednej strony oferująca bogatą bazę punktów usługowo-handlowych, z drugiej – pozwalająca się cieszyć zielenią.

Ogrody Hallera – jedna ze sztandarowych inwestycji wrocławskiego lidera – to z kolei świetna propozycja dla osób, które chciałyby zamieszkać w willowej okolicy, tuż parku, świetnie skomunikowanej z centrum miasta.

Wyjątkowa inwestycja w wyjątkowym miejscu
Jest jeszcze Spirala Czasu. To wyjątkowa inwestycja – powstaje bowiem na modelowym osiedlu Nowe Żerniki. Będzie to realizowana przez wielu deweloperów w kooperacji z magistratem samowystarczająca dzielnica na zachodzie Wrocławia, z kompletną infrastrukturą drogową i społeczną. Nad projektem pracowali najlepsi wrocławscy architekci, a oprócz mieszkań, pojawią się tam obiekty kulturalne i edukacyjne. Osiedle stanie się wizytówką stolicy Dolnego Śląska na wiele lat. 

Nowoczesny budynek Archicomu powstanie tuż przy domu kultury. Znajdą się w nim funkcjonalne mieszkania, rozległe ogródki, tarasy i balkony oraz przestronny garaż dla zmotoryzowanych. Przy realizacji deweloper postawił na ekologiczne rozwiązania.

A już wkrótce oferta wrocławskiego dewelopera stanie się jeszcze bardziej zróżnicowana – aktualnie posiadany przez Archicom bank ziemi wynosi 29 hektary, co pozwala na wybudowanie 2 800 kolejnych mieszkań.