DODAJ

Na północy miasta powstaje kolejne, nowe osiedle mieszkaniowe [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Źródło: www.wpb.wroc.pl
Orzech
2016-10-28 23:45:40
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. realizuje kolejną, nową inwestycję mieszkaniową w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem na północy Wrocławia, w dzielnicy Poświętne. Przy ulicy Kowarzyka (boczna ul. Kamieńskiego) powstaje nowe osiedle mieszkaniowe na którym w I etapie powstanie 165 mieszkań o metrażach od 26 do 73 m2. Do wyboru będą lokale jedno lub dwupoziomowe (z antresolą), z balkonem lub tarasem.
 
Termin realizacji I etapu to 31 grudnia 2017 roku.

Wizualizacje:

http://www.wpb.wroc.pl

http://www.wpb.wroc.pl

http://www.wpb.wroc.pl

http://www.wpb.wroc.pl

http://www.wpb.wroc.pl

O deweloperze:
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane powstało w 1957 roku. Ponad 50 lat działalności to okres doświadczeń i budowy solidnych i trwałych podstaw funkcjonowania firmy. Firma przetrwała najtrudniejszy okres związany z kryzysem budownictwa, który nastąpił po 1989 r. w czasie transformacji gospodarczej i ustrojowej. Przez pięćdziesiąt lat Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. wybudowało ponad 33 tysiące mieszkań, w których zamieszkuje około 120 tysięcy osób.

Aktualnie WPB prowadzi także budowę II etapu osiedla na ul. Jutrzenki oraz realizuje inwestycję na ul. Grabiszyńskiej 85.