DODAJ

Nowe sklepy w Alejach Bielany

Handel / Bielany Wrocławskie
Nowe sklepy w Alejach
Orzech
2017-12-20 22:35:25
Listopad i grudzień przyniosły Alei Bielany trzech nowych najemców. Na terenie centrum otwarto sklepy Pepco, Maxi Zoo oraz Design Optyk.

Koniec roku to dla rodzinnego centrum handlowego Aleja Bielany kolejni nowi najemcy i możliwości. W listopadzie na mapie centrum pojawił się salon optyczny Design Optyk, o powierzchni 56 mkw., mający w swojej ofercie bogaty wachlarz oryginalnych opraw do okularów.

Równolegle z salonem optycznym swoje otwarcie miał sklep zoologiczny Maxi Zoo, który objął powierzchnię 517 mkw. Klienci mogą przyjść ze swoim pupilem nie tylko po zakupy, ale także w celu zasięgnięcia porad ekspertów odnoście doboru odpowiedniej diety, pielęgnacji i dbania o zdrowie. Co ciekawe, Maxi Zoo nie prowadzi sprzedaży zwierząt, gdyż jest to wbrew polityce firmy.

Od grudnia klienci Alei Bielany mogą także zrobić zakupy w nowo otwartym salonie sieci Pepco. Dyskont od kilkunastu lat dynamicznie rozwija się w Polsce, zapewniając klientom łatwy dostęp do szerokiej i atrakcyjnej cenowo oferty odzieżowej oraz artykułów dekoracyjnych. W Alei salon o powierzchni 418 mkw. ulokowany został na I piętrze.

Źródło: materiały prasowe