DODAJ

Osiedle Na Ustroniu rozrasta się. Zamieszkaj komfortowo w zielonej okolicy

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Osiedle Na Ustroniu rozrasta
Tomasz Matejuk
2017-05-30 08:37:28
Wrocławski Archicom wybuduje kolejne trzy budynki w ramach osiedla Na Ustroniu. W zielonej okolicy na Swojczycach, pośród dębów, powstanie blisko 130 wygodnych mieszkań, a na przyszłych mieszkańców czekają m.in. większe, czteropokojowe lokale.

Pierwszy etap inwestycji Na Ustroniu jest już gotowy – w dwóch kameralnych budynkach powstało łącznie 60 ustawnych, dwu- i trzypokojowych mieszkań. Niemal wszystkie znalazły już nowych właścicieli – klientów przekonało m.in. spokojne sąsiedztwo, rozłożyste dęby i niska zabudowa.

Archicom idzie za ciosem i właśnie rusza z drugim etapem osiedla – w trzech kolejnych, kameralnych budynkach, które powstaną przy ulicy Murowanej, znajdzie się 128 lokali. W ofercie są m.in. większe, czteropokojowe mieszkania o powierzchni sięgającej 69 metrów kwadratowych. Nie brakuje też propozycji dla osób poszukujących kompaktowych, dwupokojowych lokali. Wszystkie mieszkania, doskonale doświetlone i o sprawdzonych układach, będą mieć balkony albo ogródki.

fot. investphoto.pl


Zielona okolica dla miłośników rekreacji

Liczne tereny zielone wokół inwestycji pozwalają odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. Można wybrać się tam choćby na spacer z psem, poranny jogging czy rowerową przejażdżkę. Czekają m.in. tereny nad Widawą.

 W pobliżu znajdziemy ścieżki rowerowe, trasy spacerowe wzdłuż wałów, a wkrótce ruszy zagospodarowywanie Swojczyckiego Parku Czarna Woda – wyjaśnia Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.

Możliwości spędzania wolnego czasu nie zabraknie także na samym osiedlu. Pojawi się kolejny plac zabaw, tym razem przeznaczony dla nieco starszych dzieci (będzie m.in. huśtawka gniazdowa i przeplotnia do wspinaczki), deweloper zaplanował też strefę wypoczynkową dla rodziców. Przewidziano również strefę do sąsiedzkiego grillowania, a istniejący drzewostan składający się z rozłożystych dębów powiększy się o kilkadziesiąt nowych nasadzeń.

fot. investphoto.pl


Bezpieczne osiedle w dobrej lokalizacji

Mieszkańcy nie muszą martwić się o bezpieczeństwo na osiedlu – Na Ustroniu będzie ogrodzone i monitorowane. Archicom zadbał też o zamykane pomieszczenia na wózki i rowery.

Choć osiedle położone jest w zacisznej okolicy, przyszli mieszkańcy będą mieć dostęp do najważniejszych usług. W pobliżu są m.in. żłobki, przedszkola i szkoły. Komfortowy dojazd do inwestycji zapewnia przebudowana niedawno ulica Miłoszycka. 

Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe na terenie osiedla, a bliskość przystanku MPK gwarantuje sprawny dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych we Wrocławiu. Wygodną komunikację z centrum uzupełnia uruchomiona niedawno kolej aglomeracyjna – z Na Ustroniu do stacji kolejowej na Swojczycach jest tylko 500 metrów.

Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2018 roku. Z pełną ofertą dostępnych mieszkań można zapoznać się na stronie internetowej Archicomu.