DODAJ

Prezentacja 14 mieszkań i Krzysztof Ibisz, czyli domówka przy Kurkowej 14

Mieszkania i domy / Wrocław
Prezentacja 14 mieszkań i
Artivia
2013-01-18 17:00:18

Przy ulicy Kurkowej 14 na wrocławskim Nadodrzu do sierpnia 2014 roku ma powstać ośmiokondygnacyjny budynek z ponad 200 mieszkaniami. Tymczasem już w najbliższą sobotę, 19 stycznia, inwestor zaprezentuje wizualizacje 14 lokali w atrakcyjnych cenach podczas „domówki”, którą poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska.
„Przyjdź, poznaj sąsiadów, weź udział w balu karnawałowym w doborowym towarzystwie i zgarnij zniżkę na mieszkanie” – w taki sposób francuski inwestor NACARAT, zachęca do wzięcia udziału w „Kurkowej domówce”. Podczas imprezy przyszli mieszkańcy budynku u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w pobliżu Mostów Mieszczańskich, będą mieli okazję zapoznać się z ofertą 14 lokali dostępnych tylko tego dnia w atrakcyjnych cenach.


 


Podczas eventu goście będą mogli zasięgnąć fachowej porady u projektantów oraz architektów, wziąć udział w warsztatach recyklingu prowadzonych przez przedstawicieli inicjatywy PANATO czy warsztatach z sitodruku, w czasie których będzie można własnoręcznie zrobić nadruk na koszulkę lub torbę. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami oraz występów artystycznych członków grupy Bandit Queen Circus m.in. kobiety gumy, fakira i iluzjonisty. Na imprezie pojawi się srebrny medalista olimpijski z Pekinu, wioślarz Paweł Rańda, który sprawdzi wytrzymałość fizyczną uczestników domówki. Event rozpocznie się o godzinie 11.00, a poprowadzą go Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska.


 


Obecnie przy Kurkowej 14 trwają prace przygotowawcze pod rozpoczęcie właściwej budowy 201 apartamentów o powierzchni od 27 do 98 m kw., wśród których znajdą się zarówno kawalerki, lokale dwu- i trzypokojowe, jak i mieszkania z antresolą. Kilkadziesiąt lokali zostało już sprzedanych. Część parteru obiektu będzie przeznaczona na lokale usługowe. Wrocławski deweloper przewiduje również drugi etap inwestycji w ramach, którego ma powstać budynek biurowy o powierzchni ponad 7,2 tys. m kw.


 


Za realizację inwestycji odpowiada Grupa Nacarat, natomiast generalnym wykonawcą jest firma RD BUD. Kurkowa 14 powstaje według projektu wrocławskiej pracowni Zbigniewa Maćkowa.